Ceturtdien, 10.martā tirdzniecības parka ,,Alfa’’ sporta preču veikalā ,,Sportland’’ tika aizvadīta tradicionālā Latvijas futbola Virslīgas pirmssezonas preses konference. Tās ietvaros tika atklāts un prezentēts čempionāta jaunais ģenerālsponsors un nosaukums – SynotTip futbola Virslīga.

Sezonas atklāšanas pasākumā mediju pārstāvji un futbola līdzjutēji tika informēti par aktualitātēm Latvijas futbola Virslīgā, vislielāko intrigu raisot par dažādajām spekulācijām ap čempionāta ģenerālsponsoru. Biedrības ,,Latvijas Futbola virslīga’’ izpilddirektors Emīls Latkovskis uzsvēra. ka šogad interese par Virslīgas ģenerālsponsora vietu tika izrādīta no vairāku kompāniju puses un par jauno ģenerālsponsoru kļūstot sporta bāram SynotTip. Latkovskis turpināja, ka līdzšinējais ģenerālspnsors SMScredit.lv turpmāku sadarbību ar Virslīgu izvērtīs jaunā formā – lieldraugs, kas veicinās tuvāku saikni ar organizācijas atbalstīšanas mērķiem un vīziju.

Emīla Latkovsks: ”Esam pagodināti, ka par mūsu ģenerālsponsoru ir kļuvis tik liels un pieredzes bagāts uzņēmums kā SYNOT grupa. Jau līdz šim kompānija ir paveikusi lielisku darbu, atbalstot gan sporta līgas, gan klubus visā Eiropā. Esmu pārliecināts, ka kompānijas pieredze kopā ar mūsu attīstības vīziju dos rezultātu Virslīgas izaugsmē un vismaz trīs veiksmīgus sadarbības gadus.”

”Esmu patiesi gandarīts, ka SYNOT Grupas vārds turpmāk tiks saistīts ar Latvijas futbola Virslīgu. Esmu dziļi pārliecināts, ka sadarbība būs veiksmīga un vietējam futbola čempionātam garantēs daudz pozitīvu mirkļu. Mūsu primārais mērķis ir mačiem piesaistīt aizvien lielāku mērķauditoriju un līdzjutējus – futbola entuziastus. Ar vispusēju atbalstu sportam – sākot ar atsevišķiem klubiem un noslēdzot ar augstākā līmeņa čempionātu, SYNOT Grupa var lepoties ar plašu vairāku valstu pieredzi šajā jomā. Šāda pieredze gūta jau Čehijā, Slovākijā un Monako. Tajā pašā laikā esam atvērti iespējamai sadarbībai arī citās valstīs,” stāsta World Capital Ventures Cypros Limited valdes priekšsēdētājs, SynotTip īpašnieks Ivo Valenta.

Tiek atklāts, ka noslēgtā vienošanās ir līdzšinēji lielākais atbalsts biedrības ”Latvijas Futbola virslīga” pastāvēšanas laikā. Sadarbība noslēgta uz trijiem gadiem.

Preses konferences ietvaros uzrunu teica Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mžeckis, kā arī par līdzšinējo un turpmāko sadarbību ar Latvijas futbola Virslīgu stāstīja A/S 4Finance izpilddirektors Toms Jurjervs un ,,Sportland’’ valdes loceklis Sandijs Pinkulis. Kā vēl viens būtisks jaunums Virslīgas čempionātā tika minēta oficiālās televīzijas partneris LMT Straume, par izveidoto sadarbību un ilgtermiņa mērķiem stāstot ,,Latvijas Mobilā Telefona’’ vicepreizdentam mārketinga un biznesa attīstības jautājumos Ingmāram Pūķim. Par jauno sadarbību publiski gandarījumu pauda arī Čehijas vēstnieks Latvijā Miroslavs Koseks.