KOMANDA PRET ZVAIGZNĒM!

posted in: Basketbols | 0

 

Lai cik skeptiski raudzījāmies uz NBA sezonu “burbulī”, nu jau esam nonākuši līdz pašai NBA 2020 finālsērijai, kur viena pret otru cīnīsies rietumu konferences augstākā vieta – Losandželosas Lakers pret austrumu konferences piekto numuru – Miami Heat.

Losandželosas komandai, kā jau sezonas favorītam, izslēgšanas spēles noritēja bez jebkādiem pārsteigumiem – astotdaļā uzvara pret Portlendu ar 4-1, ceturtdaļā pret Hjūstonu 4-1 un pusfinālos pret Denveru 4-1. Maiami komandai izslēgšanas spēļu cikls izvērtās mazliet grūtāks – ar katru etapu zaudējot par vienu spēli vairāk, taču lielāko pārsteigumu tā sagādāja uzvarot konferences pirmo vietu – Milwaukee Bucks.

LA Lakers komanda izceļas tieši ar superzvaigžņu sastāvu. Lebrons, AD, Rondo, Dvaits Hovards un Kails Kuzma ar izciliem statiem izrādīs spēcīgu dominanci pret Maimai Heat, kuru lieliskā komandu saspēle ar izteiktu līderi – Dž. Batleru mēģinās izmantot Lakers vājo aizsardzību un savu stipro pusi trīspunktu precizitātē.

Abi komandu līderi – Dž. Batlers un LBJ aci pret aci ir tikušies 34 reizes un rezultāts pagaidām ir neizšķirts. Džimijam Batleram šis fināls būs noteicošais vai viņš iekļūs superzvaigznes statusā. Pēc vairāku komandu skandāliem Čikāgā, Minesotā un Filadelfijā Batlers beidzot ir atradis savu ideālo komandu, taču viņam jāatceras, ka lai uzvarētu finālu, to nedrīkst pārvērst par viena spēlētāja šovu.