Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta ceturtajā spēlē piekāpjas ASV

posted in: Hokejs | 0
Pasaules čempionāta spēle hokejā starp Latvijas un ASV valstsvienībām “Arēnā Rīga”.

 

Šodien turēsim īkšķus, jo Latvijas izlase stāsies pretī Norvēģijas komandai. Spēle starp abām komandām sāksies plkst.20.15.

Lai tuvotos uzstādītajam mērķim, kas ir iekļūšana ceturtdaļfinālā, nepieciešami trīs punkti. Latvijas valstsvienība pēc četrām spēlēm iekrājusi septiņus, bet norvēģi – trīs punktus.

Savukārt vakardienas spēlē Latvija piekāpās ASV izlases valstsvienībai ar rezultātu 2:4, pirmie vārti tika gūti 66 sekundes no spēles sākuma.

“Sagaidījām, ka būs vairāk noteikumu pārkāpumu, taču tajā pat laikā labi spēlējām mazākumā. Ar katru spēli cenšamies progresēt un ar smagu darbu mēģinām nopelnīt savas iespējas uzbrukumā,” pēcspēles preses konferencē stāstīja Boils. Otros un ceturtos vārtus ASV komandā guva izlases vecākais spēlētājs Braiens Boils un jaunākais hokejists Metjū Benjērs. “Gūt vārtus ir pats patīkamākais spēlēt. Metjū pēc otrā perioda teica, lai iemetu vēl vienus. Patīkami redzēt, ka komandā enerģiju ienes jauni spēlētāji. Vakar runājām par to, kādā veidā varam dot artavu komandai, un tas arī izdevās,” atzīmēja Boils.

ASV izlases treneris ir apmierināts ar komandas veikumu, Kapuano atzīmēja, ka izlase turas kopā visu turnīra laiku, taču ir pāris lietas, pie kurām vajadzētu piestrādāt. “Galu galā esmu apmierināts ar spēli mazākumā un atdevi, ar kādu spēlētāji bloķēja metienus,” teica Kapuano. Arī viņš atzīmēja veterāna Boila ieguldījumu ASV izlasē. “Kā trenerim ir ļoti vērtīgi, ka šādos laikos ir spēlētājs komandā, kas palīdz visam korpusam. Šādi spēlētāji palīdz nogludināt nesaskaņas un nodot vēsti pārējiem par to, ko vēlamies no viņa redzēt,” atklāja Kapuano.

Līdz šim ar deviņiem punktiem četrās spēlēs B grupas līderes ir Vācija un ASV, septiņi punkti ir Latvijai, Kazahstānai un Somijai, kura aizvadījusi trīs mačus. Pa trim punktiem četrās spēlēs nopelnījušas Kanāda un Norvēģija, bet Itālija ir vienīgā komanda, kurai čempionātā vēl nav izdevies izcīnīt punktus.

 

Avots: LETA/ Edijs Pālens