Latvijas vīriešu futbola izlase Baltijas kausa izšķirīgajā spēlē tiksies ar Igauniju

posted in: Futbols | 0
Latvijas futbola izlase pirms UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles futbolā starp Latvijas un Izraēlas valstsvienībām Daugavas stadionā.

 

Latvijas vīriešu futbola izlase Baltijas kausa izšķirīgajā spēlē izbraukumā Tallinā šodien tiekas ar Igaunijas valstsvienību.

Spēle starp abām komandām Igaunijā notiks plkst.19. Mačs tiešraidē būs vērojams TV6 kanālā.

Trešdien preses konferencē Latvijas izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs atklāja, ka nespēlēs Vladimirs Kamešs, bet pārējos spēlētājus, arī ar savainojumiem, ir cerības ieraudzīt ceturtdienas spēlē.

Igaunijas izlasē Kazakevičs atzīmēja labu balansu starp pieredzējušajiem un jaunajiem futbolistiem: “Viņiem ir pieredzējusi un stabila aizsardzības līnija, bet atsevišķās pozīcijās ir jauni un talantīgi spēlētāji. Protams, līderis ir pieredzējušais Konstantīns Vasiļjevs. Igaunija rītdien ir noskaņojusies uzvarēt un iegūt Baltijas kausu tāpat kā mēs.”

Runājot par spēles stilu, treneris atzīmēja, ka, ja igauņiem dod iespēju, viņi labprāt kontrolē bumbu, spēlē pietiekami uzbrūkošu futbolu. Igaunija ir pamainījusi spēles shēmu, un tas viņiem dod labus rezultātus, jo pēdējās divas spēles ar Lietuvu un Somiju ir uzvarētas, piezīmēja treneris.

“Abas šīs spēles ļoti rūpīgi pētījām, jo mums tā bija vienīgā iespēja iegūt objektīvu informāciju, ņemot vērā, ka rudenī bija cits treneris un komanda spēlēja ar citu taktisko shēmu, kamēr martā bija Covid-19 situācija un ne spēcīgākais spēlētāju sastāvs. Jau teicu iepriekš, ka uz Lietuvas – Igaunijas spēli aizsūtījām skautu,” skaidroja Kazakevič, kurš nekādus būtiskus pārsteigumus negaida, kā būtiskāko vēlreiz uzsverot fizisko kondīciju.

Avots: LETA/ Ieva Makere