synottip

58. “Super Bowl” izcīņā tiksies “Chiefs” un “49ers” komandas

58. "Super Bowl" izcīņā tiksies "Chiefs" un "49ers" komandas

Tas brīdis ir klāt! Nacionālās futbola līgas (NFL) sezona ir nonākusi līdz kulminācijai jeb grandiozajam finālam - ''Super Bowl''. Kura komanda tiks pie amerikāņu futbola presitžākās balvas jeb Lombardi trofejas?

Fināls tiks aizvadīts Lasvegasā. Tajā tiksies Kanzassitijas ''Chiefs'' un Sanfrancisko ''49ers'' komandas. ''Chiefs'' finālu sasniedza kā pirmā vienība, Amerikas futbola konferences finālā ar rezultātu 17:10 uzveicot Baltimoras ''Ravens'' vienību. Krietni aizraujošākā veidā ''Super Bowl'' tikmēr sasniedza pašreizējā čempione ''49ers'', kas triumfēja Nacionālajā futbola konferencē. Komanda puslaikā bija iedzinējos pret Detroitas ''Lions'' ar rezultātu 7:24, tomēr maču noslēdza ar panākumu - 34:31.

Ja skatāmies turnīra tabulā, tad ''49ers'' regulāro sezonu noslēdza veiksmīgāk par savu topošo pretinieci finālā. Sanfrancisko klubs ar 12 panākumiem 17 mačos dalīja otrā un trešā labākā kluba godu visā NFL. ''Chiefs'' ar bilanci 11-6 tikmēr dalīja piekto līdz devīto pozīciju. Šosezon vienības nav tikušās savā starpā, pēdējo reizi laukumu dalot vien 2022. gadā. Kanzassitijas klubs ir triumfējis pēdējās trīs savstarpējās tikšanās reizēs. Lai vai kā, arī savstarpējā bilance kopš 1971. gada ir par labu Kanzassitijai: 8-7.

Endija Rīda vadītā ''Chiefs'' sasniedza NFL finālu jau ceturto reizi pēdējos piecos gados. Svarīgi pieminēt, ka tieši šīs abas komandas bija 2020. gada ''Super Bowl'' izcīņas dalībnieces. Toreiz fināls tika aizvadīts Maiami un tajā ar rezultātu 31:20 triumfēja ''Chiefs'' vienība. Komanda toreiz atspēlējās no 10:20, izšķirošajā ceturtdaļā veicot 21:0 izrāvienu. ''Chiefs'' komandai šī būs iespēja turpināt savu unikālo triumfa gājienu, kamēr ''49ers'' centīsies revanšēties par sāpīgo zaudējumu 2020. gada finālā. Cīņa būs ne vien sportiska, bet arī ļoti principiāla.

''Super Bowl'' šogad varētu kļūt par tik skaļu notikumu kā nekad. Finālistes ''Chiefs'' rindās tomēr spēlē balsta uzbrucējs Treviss Kelsī, kurš ir attiecībās ar vienu no popmūzikas lielākajām dīvām visā pasaulē - Teiloru Sviftu. Jau tagad mediji spekulē par to, vai Svifta paspēs apmeklēt maču klātienē, jo viņai paralēli tajā pašā dienā paredzēts koncerts. Lai vai kā, visa informācija liecina par to, ka arī viņu varēs manīt skatītāju vidū. Līdzjutēji jau izpērk fināla spēles biļetes, kā arī izķer labākās viesnīcas Lasvegasā, lai vērotu šī gada ''Super Bowl'' izcīņu klātienē. ASV šis ir ļoti svarīgs notikums sportā un jau tagad ir zināms, ka tas izraisīs kārtējo rezonansi.

Tāpat zināms, ka puslaika pārtraukumā jeb šovā uzstāsies viens no 2010. gadu skaļākajiem mūziķiem - Usher. ''Allegiant'' stadions Lasvegasā, kur tiks aizvadīts šī gada NFL fināls, piedāvās iespēju maču klātienē vērot vairāk kā 72 tūkstošiem līdzjutēju. Domājams, ka pasākums būs plaši apmeklēts arī slavenību aprindās, kā arī pārraidīts daudz un dažādos viedierīču ekrānos visā pasaulē.

NFL čempiones liktenis izšķirsies jau naktī uz 12. februāri (plkst. 1:30 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri nelielas favorītes statusā ir izvirzījuši ''49ers'' komandu, piešķirot tās triumfam finālā koeficientu 1.85. ''Chiefs'' panākuma opcijai tikmēr atstāts apaļš reizinātājs 2.00. Kura komanda noslēgs 58. ''Super Bowl'' izcīņu kā NFL čempione un Lombardi trofejas īpašniece?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tu vari tikt pie iespējas vērot 58. ''Super Bowl'' izcīņu.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA