synottip

Ar fināla atkārtojumu sāksies Latvijas čempionāta sezona florbolā

Ar fināla atkārtojumu sāksies Latvijas čempionāta sezona florbolā

Jau 9. septembrī sāksies jaunā sezona Latvijas čempionātam florbolā. Sezona tiks ieskandināta ar fināla atkārtojumu jeb pašreizējās čempiones ''Lielvārde/FatPipe'' un ''Valmiera'' dueli. Spēles sākums plkst. 19:00.

Čempionāta formāts nav mainījies - tajā joprojām piedalīsies 11 komandas. Komandas savā starpā tiksies divas reizes, aizvadot pa spēlei kā savā, tā arī pretinieku laukumā. Kopā 20 regulārās sezonas spēles un ''play-off'' iekļūs labākās astoņas komandas, trim paliekot aiz borta. Tur vienības katrā kārtā cīnīsies līdz četrām uzvarām, bet finālā un bronzas mačā likteni izšķirs vien 60 spēles minūtes.

Daudz izmaiņu gaidāmajā sezonā nebūs. Lielu zaudējumu piedzīvojusi ir ''Valmiera'', kuru vairs nepārstāvēs pērnās sezonas līderis Kevins Šmits. Viņa karjeras turpinājums vēl nav zināms, tomēr pastāv liela varbūtība, ka viņš atgriezīsies ''Lekrings'' rindās. Tieši šis klubs pērn viņu izīrēja Valmieras vienībai. Tāpat vicečempioni vairs nevadīs pērnās sezonas galvenais treneris Ingus Laiviņš. Tā vietā komandu trenēs Artis Jansons un Aigars Belasovs. Komandas pieteikumā vairs nav manāms arī Pāvels Semjonovs, bet klubā atgriezīsies divi spēlētāji, kuri pagājušajā sezonā spēlēja Vācijā - Artūrs Bračka un Lauris Alvis Stiprais.

No Cēsu ''Lekrings'' uz galvaspilsētas RTU/''Rockets'' aizies divi spēlētāji - Kristiāns Kociņš un Rūdolfs Horns. Tā vietā ''Lekrings'' pārstāvēs bijušais ''Pārgauja'' spēlētājs Emīls Eglītis. ''Masters/Ulbroka'' tikmēr pārķērusi ''Sigulda'' spēlētāju Gustavu Liekniņu. Izmaiņu nav daudz, tomēr tas nepadarīs jauno sezonu mazāk interesantu.

 

Ja vien ''Valmiera'' nav ''izšāvusi visu pulveri'' pagājušajā sezonā, tad šī sezona varētu būt ļoti līdzīga iepriekšējai. Valmierieši pērn triumfēja regulārajā sezonā, tomēr Lielvārdes klubs negaidīti izcīnīja Latvijas čempionu titulu. Jāpiemin, ka komanda noslēdza pamatturnīru vien septītajā pozīcijā. Būs jāpievērš arī skats uz ''Bauska'', FBK SĀC un RTU/''Rockets'' komandām, kas pērn izteikti palika aiz borta, neiekļūstot izslēgšanas mačos. Vai šosezon kādai no šīm vienībām tas izdosies? Jācer arī uz Kocēnu ''Rubene'' atgriešanos virsotnē. Sezona strauji tuvojas un cīņas būs karstas!

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA