synottip

Ar Latvijas dalību sāksies Pasaules kauss šautriņu mešanā

Šodien jeb 27. jūnijā Vācijas pilsētā Frankfurtē sāksies PDC Pasaules kauss (PK) šautriņu mešanā. J grupas dueli ap plkst. 21:00 aizvadīs Latvijas tandēms. Pretī stāsies Francija.

Latvijas duetā cīnīsies Madars Razma un Valters Melderis. Razma sevi ir apliecinājis šautriņu pasaulē, vairākkārt, atgādinot par savu piederību elitei. Viņš ir Latvijas vadošais šautriņu metējs, kurš PDC rangā ieņem augsto 35. vietu. Šogad viņš vienā no Eiropas tūres posmiem sasniedza pusfinālu.

Razma jau pēdējos gadus pārstāv Latviju PK ietvaros. Katru reizi viņa pārinieks ir bijis kāds cits. Iepriekš viņš startējis kopā ar tādiem kungiem kā Jāni Mustafejevu, Dmitriju Žukovu un Nauri Gleglu. Šī gada pārinieks gan rangā ir bijis visaugstāk no pārējiem latviešiem.

Latviešus sagaida duelis pret Tibo Trikolē un Žaku Labrē. Kamēr Trikolē ieņem PDC rangā 93. vietu, kamēr Labrē atrodas 117. pozīcijā. Arī šis duets ir konkurētspējīgs un latviešiem no tā jāuzmanās.

Latvijas uzvarai šajā duelī piešķirts koeficients 2.06 apmērā, kamēr Francijas duets tiek uzskatīts par nelielu favorītu ar reizinātāju 1.74. Tiek uzskatīts, ka tieši šī cīņa būs par uzvaru grupā.

28. datumā Latviju sagaida arī otrais duelis, kad pretī stāsies Dānijas komanda. Spēles laiks atkarīgs no pirmās cīņas iznākuma. Uzvaras gadījumā mačs tiks aizvadīts vakara sesijā, bet zaudējuma gadījumā pēcpusdienas laikā. Jāpiemin, ka no grupas izkļūs tikai viena no trim valstīm.

Grupu turnīra ietvaros tiek spēlēts līdz četriem uzvarētiem legiem. Otrajā kārtā, kā arī ceturtdaļfinālos un pusfinālos, tiks spēlēts līdz astoņiem uzvarētiem legiem, bet finālā līdz desmit. Turnīra balvu fonds ir 450 tūkstošu apmērā, kas vien pierāda to, ka likmes ir augstas.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev ir iespēja vērot aizraujošus sporta notikumus tiešraidēs.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA