synottip

Ar posmu Saūda Arābijā turpināsies jaunā F1 sezona

Ar posmu Saūda Arābijā turpināsies jaunā F1 sezona

Formulas jaunā sezona ir sākusies un aiz stūra glūn jau otrais posms. Piloti ir gatavi F1 etapam Saūda Arābijā, lai turpinātu cīņu par tik ļoti svarīgajiem kopvērtējuma punktiem. Posms paredzēts šajā nedēļas nogalē jeb no 8. līdz 10. martam.

Sezonas pirmais posms norisinājās Bahreinā, kur pārliecinošu uzvaru svinēja pēdējo trīs sezonu čempions Makss Verstapens. Nīderlandes pārstāvis savu tuvāko konkurentu un komandas biedru no "Red Bull" Serhio Peresu apsteidza par teju 23 sekundēm. Goda pjedestālu tikmēr noslēdza spānis Karloss Sainss.

Verstapens ir bijis īsts bieds F1 pilotiem. Pēdējo trīs sezonu čempions nevienā no gadiem nav atstājis intrigu "benzīngalvām". Ātruma entuziasti trīs sezonas pēc kārtas ir vērojuši neapturamo Verstapenu, kurš uzvar teju katrās sacīkstēs. Lai gan F1 stūrmaņi ir noskaņojušies, lai situācija šosezon mainītos, patlaban neizskatās, ka Verstapens varētu pakļauties šādam pavērsienam. Vismaz pirmajās sacensībās viņš bija neapturams.

Problemātisks šīs sezonas sākums ir sanācis septiņkārtējam pasaules čempionam Lūisam Hamiltonam no Lielbritānijas. Pilots pirmajā posmā finišēja septītajā pozīcijā, no Verstapena iepaliekot par teju 51 sekundi. Ilggadējais "Mercedes" pilots ir sapratis, ka ar pašreizējo auto nespēj cīnīties par titulu, tāpēc jau tagad ir zināms, ka nākamajā sezonā brits būs "Ferrari" komandas braucējs. Hamiltons joprojām cer, ka spēs pacīnīties par savas karjeras astoto titulu.

Bukmeikeri uzskata, ka Saūda Arābijas etapā joprojām turpināsies Verstapena dominance. Nīderlandes pilota uzvarai piešķirts koeficients 1.25 apmērā. Uz papēžiem ar 9.00 min Šarls Leklērs un Lando Noriss ar reizinātāju 12.00.

Jāatzīst gan, ka pērn Saūda Arābijas etapā triumfēja meksikānis Peress, nepilnas sešas sekundes aiz sevis atstājot Verstapenu. Labāko trijnieku tikmēr noslēdza 2005. un 2006. gada pasaules čempions Fernando Alonso. Ceturto pozīciju toreiz izcīnīja brits Džordžs Rasels, aiz muguras atstājot iepriekš minēto Hamiltonu. Tas vien pierāda to, ka piloti var sastādīt Verstapenam konkurenci gaidāmajā etapā.

Ne vien šajā "Grand Prix" izcīņā, bet arī visā sezonā tieši Verstapens tiek uzskatīts par galveno favorītu. Bukmeikeri viņa iespēju izcīnīt jau ceturto titulu pēc kārtas ir novērtējuši ar niecīgu koeficientu 1.12 apmērā. Leklēram piešķirts 13.10, bet Norisam 23.00.

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA