synottip

Argentīnai un Vācijai svarīgi dueļi, lai nepaliktu grupā; Portugāle PK iesāks pret Ganu

Lielie futbola svētki Katarā tikai uzņem apgriezienus. Pirmā FIFA Pasaules kausa (PK) spēļu nedēļa tuvojas izskaņai, taču sporta līdzjutējus sagaida vēl gana daudz karstu un neprognozējamu dueļu. Piedāvājam TOP3 šīs nedēļas spēles, kas var ļoti ietekmēt favorītu situācijas. 

Portugāle – Gana
Jau ceturtdienas vakarā (plkst. 18:00) pirmo cīņu šī gada Pasaules kausā aizvadīs principiālā Portugāle ar Krištianu Ronaldu priekšgalā. Izlasei pretī stāsies ne tik spēcīgā, tomēr nobriedusī Gana. Pretinieci nedrīkst novērtēt par zemu – čempionāts sākās pirms pāris dienām, tomēr pārsteigumu tajā jau ir bijis gana daudz. Portugāle ar Urugvaju tiek uzskatītas par H grupas favorītēm. Šī ir spēle, kurā Portugāle rēķinās ar to, ka iekasēs visus trīs punktus. Bukmeikeri Portugāles iespējas uzvarēt novērtē ar koeficientu 1,45, kamēr Ganas uzvarai tiek dots 8,14. Gana gan tiks uzskatīta par uzvarētāju pat tādā gadījumā, ja spēs rast veidu kā aizķerties un nospēlēs neizšķirti.

Argentīna – Meksika
Argentīnai vairs nav kur atkāpties – valstsvienība PK iesāka ar negaidītu zaudējumu nominālajai grupas pastarītei Saūda Arābijai (1:2). Atlikušās cīņas ir pret komandām, kas alkst tikt tālāk un ir spējīgas to paveikt. Grupu turnīru Argentīna noslēgs ar cīņu pret Poliju, taču vispirms pretī stāsies Meksika. Abas izlases savstarpējā cīņā nospēlēja neizšķirti (0:0) un katra tika pie viena punkta. Argentīna ar Meksiku futbola laukumā tiksies sestdienas vakarā (plkst. 21:00). Lieki piebilst, ka Lionelam Mesi un Argentīnai ir nepieciešama uzvara – neizšķirts vai zaudējums saglabās vien teorētiskas iespējas tikt tālāk. Respektīvi – iespēja kvalificēties astotdaļfinālam būs tuvu nullei, ja netiks izcīnīti maksimālie trīs punkti. Argentīna ar koeficientu 1,60 tiek uzskatīta par izteiktu šī dueļa favorīti, kamēr Meksika lūkos pierādīt pretējo ar savu 6,25.

Spānija – Vācija
Sīvākais un visgaidītākais duelis Kataru pārņems svētdien (plkst. 21:00). Laukumā varēs vērot spēli, kuras iznākums ir neprognozējams. Spānijas iespējas triumfēt novērtētas ar koeficientu 2,40, kamēr Vācijas ar 2,91. Neizšķirtam dots 3,71. Spāņi pirmajā cīņā ar 7:0 sagrāva bezpalīdzīgo Kostariku, kamēr vācieši ar 1:2 negaidīti kapitulēja Japānai. Spānija savu statusu ir apliecinājusi, kamēr Vācijai ievads bijis nesekmīgs un izlasei atpakaļceļa vairs nav. Ja Vācija netiks pie trim punktiem, tad sapnis, visticamāk, būs beidzies. Pēdējos četros no pieciem PK Vācija ir bijusi labāko trijniekā, 2014. gadā pat izcīnot titulu. Pastāv gan liela iespējamība, ka viena no galvenajām turnīra favorītēm otro PK pēc kārtas cīņu noslēgs grupu turnīrā.

 

Veic likmes uz futbola Pasaules Kausu 2022 ”synottip.lv” mājaslapā un saņem četras bezriska likmes!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA