synottip

ASV sācies “Copa América” futbolā

ASV ir sācies ilgi gaidītais “Copa América” jeb Amerikas kauss futbolā. “Copa América” ir Dienvidamerikas futbola čempionāts, taču šogad kopā ar desmit Dienvidamerikas izlasēm startē arī sešas valstsvienīhas no Ziemeļamerikas, pilnvērtīgi apliecinot meistarsacīksu nosaukumu. Tas rit paralēli Vācijā esošajam Eiropas čempionātam (EČ) futbolā jeb EURO2024.

Pēdējo reizi čempionāts norisinājās 2021. gadā, kad finālā ar rezultātu 1:0 Argentīna apspēlēja Brazīliju, izcīnot titulu. Arī šoreiz galvenā favorīte uz uzvaru visā turnīrā ir tieši Argentīna. Bukmeikeri izlases uzvarai piešķīruši koeficientu 2.70 apmērā. Uz papēžiem ar 3.25 min Brazīlija un ar 5.95 Urugvaja. Tās ir arī izteiktas trīs favorītes uz zeltu.

Turnīrs tika atklāts jau naktī uz 21. jūniju, kad Argentīna ar rezultātu 2:0 nodemonstrēja savu pārrākumu pret Kanādas futbolistiem. Pašreizējiem čempioniem palīdz leģendārais Lionels Mesi, kurš pirmajā duelī izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. No viņa tiek sagaidīts augstākā līmeņa sniegums šajā čempionātā.

Amerikas kausa izcīņas titulētāko komandu godu ar 15 tituliem dala Argentīna un Urugvaja. Argentīnas kontā gan arī 14 otrās vietas, kamēr sudraba godalgas Urugvajas izlasei ir vien sešas. Urugvaja ir viena no favorītēm un turnīru sāks naktī uz 24. datumu (plkst. 4:00 pēc Latvijas laika), kad pretī stāsies viena no pastarītēm – Panama. Bukmeikeri Urugvajas uzvarai piešķīruši koeficientu 1.33. Neizšķirts novērtēts ar solīdu 5.33, bet Panamas triumfam reizinātājs ir 9.83. Urugvajas sastāvs liekus vārdus neprasa. Ierindā ir daudz pasaules mēroga spēlētāju, to skaitā arī Luiss Suarezs. Urugvaja gan nav izcīnījusi Amerikas kausu kops 2011. gada.

Arī Brazīlijas sastāvs ir fenomenāls. Zvaigžņu rotācijā netrūkst, ņemot vērā, ka ierindā ir gan Madrides “Real” jaunais talants Vinisiuss, gan arī Pepe un citi izcili futbolisti. Lielu iztrūkumu gan rada 32 gadus vecā līdera Neimāra nespēlēšana. Grūti gan spriest par to, cik būtiski tas ietekmēs Brazīlijas rezultātus. Izlase tomēr lūko cīnīties par pirmo vietu un desmito Amerikas kausu.

Brazīlija turnīru sāks naktī uz 25. jūniju (plkst. 1:00 pēc Latvijas laika), kad izaicinājumu metīs Kostarikas futbolisti. Koeficients uz Brazīlijas uzvaru vien 1.15, bet Kostarikas panākumam piešķirts iespaidīgs 18.02. Neizšķirtam atstāts 7.87.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu futbola maču.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA