synottip

ATP fināla tūre: pasaules astoņi vadošie tenisisti lūko sadalīt vienu titulu

ATP fināla tūre: pasaules astoņi vadošie tenisisti lūko sadalīt vienu titulu

Itālijas pilsētā Turīnā jau 12. novembrī sākās ATP tūres fināls, kurā startē pasaules ranga pirmie astoņi tenisisti. Sportisti sadalīti divās grupās - četri zaļajā un četri sarkanajā grupā. Kurš no viņiem triumfēs sezonas noslēdzošajās tenisa sacensībās? Tas taps skaidrs jau 19. novembrī.

Zaļā grupā startē tādi tenisisti kā Karloss Alkarass, Daniils Medvedevs, Andrejs Rubļevs un Aleksandrs Zverevs. Medvedevs un Rubļevs gan ir agresorvalsts pārstāvji, kas nozīmē, ka viņi startē kā individuāli sportisti, bez karoga. Alkarass tikmēr pārstāv Spāniju, kamēr Zverevs Vāciju. Sarkanajā grupā tikmēr iedalīti leģendārais Novaks Džokovičs no Serbijas, mājinieks Janniks Sinners, grieķis Stefanoss Cicips un Holgers Rūne no Dānijas.

ATP tūres fināls ir īpašs ar to, ka izspēle ir gluži kā hokeja un basketnola turnīros. Sākotnēji ir grupu turnīrs, kurā katrs grupas dalībnieks savstarpēji tiekās tenisa kortā. Tas nozīmē, ka turnīra likteni neizšķir viena spēle un pat zaudējuma gadījumā cerības uz titulu paliek. Nedrīkst pieļaut daudz kļūdu, tomēr viena klupiena dēļ uz mājām vēl nav jādodas. Atšķirās arī tas, ka šis ir viens no retajiem iekštelpu turnīriem tenisā.

Pirmajā spēļu dienā pie panākuma jau tika Džokovičs, kurš ne bez grūtībām, tomēr trīs setos uzveica Rūni - 7:6, 6:7, 6:3. Sinners tikmēr vieglākā cīņā divos setos pārspēja Cicipu - 6:4, 6:4. Paralēli norisinās arī dubultspēles, tomēr tik lielu ažiotāžu un interesi kā vienspēles tās nesasniedz. Vienspēlēs tomēr kvēlākie tenisa fani cer uz kārtējo Džokoviča un Alkarasa dueli finālā.

Viena no turnīra aizraujošākajām cīņām gaidāma 14. novembra jeb otrdienas vakarā, kad plkst. 22:00 pēc Latvijas laika kortā tiksies pasaules ranga līderis Džokovičs un mājinieks Sinners. Abi tenisisti līdz šim tikušies trīs reizes, visās uzvarot Džokovičam. Sinners gan ir jauns tenisists, kurš ir izsalcis pēc uzvaras pret Džokoviču. 22 gadus jaunais Sinners pret 36 gadus veco un pieredzējušo Džokoviču. Bukmeikeri Džokoviča uzvarai piesķīruši reizinātāju 1.52, kamēr Sinneram atstāts 2.69. Sinneram jācenšas izmantot mājas sienu priekšrocības, lai šokštu pasaules pirmo raketi.

Bukmeikeri par galveno favorītu uz uzvaru visā turnīra uzskata Džokoviču, kura triumfam piešķirts koeficients 2.10. Viņam uz papēžiem min Sinners, kura reizinātājs ir 4.05. Favorītu trijnieku tikmēr noslēdz uzlecošā zvaigzne Alkarass ar sulīgu 5.00.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem “SynotTip” sporta bāriem būs iespēja vērot šo maču. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies “synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA