synottip

“Australian Open” dubultspēļu finālā iekļūst Ostapenko un Kičenokas duets

"Australian Open" dubultspēļu finālā iekļūst Ostapenko un Kičenokas duets

Grandiozā tenisa turnīra ''Australian Open'' dubultspēļu finālu sasniedzis Latvijas un Ukrainas tandēms Jeļena Ostapenko un Ludmila Kičenoka.

Ostapenko un Kičenoka finālā mēros spēkus pret Beļģijas un Taivānas duetu - Elīzu Mertensu un Suvei Sei. Pusfinālā mūsu tenisistes uzveica Kanādas - Jaunzēlandes duetu Gabrielas Dabrovskas un Erinas Routlifas personās - 7:5 un 7:5. Viss turnīrs bijis Ostapenko un Kičenokas zīmē. Ne reizi vien mūsu tenisistes uzvarēja cīņas, kurās nebija izvirzītas favorītu statusā.

Ostapenko un Kičenoka šogad demonstrē ļoti stabilu un pat fenomenālu sniegumu. Deviņos aizvadītajos mačos duetam nav neviena zaudējuma. ''Australian Open'' fināls ir tandēma lielākais sasniegums līdz šim. Vai meitenēm izdosies tikt jau pie savas desmitās uzvaras šogad? Tituls ir tikai viena panākuma attālumā.

Duets, kas uzvarēs finālā tiks pie prēmijas 730 000 Austrālijas dolāru apmērā, kas ir aptuveni 441 434 eiro. Otrās vietas ieguvējām tikmēr pienāksies 400 000 Austrālijas dolāru jeb 241 882 eiro. Līdz šim mūsu tandēma naudas balvas rekords bija 135 000 britu mārciņu, kas ir aptuveni 157 050 eiro. Šādu prēmiju tenisistes saņēma 2022. gadā par Vimbldonas pusfināla sasniegšanu.

Gaidāmās pretinieces gan būs ciets rieksts. Tieši dubultspēles ir abu pretinieču ''maizīte''. Ja Mertensa vienspēļu pasaules rangā ieņem vien 28. vietu, tad dubultspēlēs viņa ir vicelīdere. Sei vispār vienspēļu pasaules rangā atrodas tālajā 710. pozīcijā, kamēr dubultspēlēs ieņem sesto vietu. Ostapenko tikmēr vienspēļu rangā ir desmitā, bet dubultspēlēs 29. pozīcijā. Kičenokai vieta pasaules rangā vienspēlēs vispār nav, bet dubultspēlēs viņa ir par divām pozīcijām augstāk par latvieti. Tikai pašsaprotami, ka statistika liecina par labu pretiniecēm.

Dubultspēļu fināls paredzēts jau 28. janvārī (plkst. 12:30 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri tieši Beļģijas un Taivānas tenisistes uzskata par favorītēm uz uzvaru finālā, piešķirot to triumfam koeficientu 1.41. Ostapenko un Kičenokas uzvarai tikmēr atstāts reizinātājs 3.02 apmērā. Vai Ostapenko un Kičenoka spēs vēlreiz šokēt tenisa pasauli? Atgādināsim, ka tieši šo gadu ar ''WTA 500'' titulu vienspēlēs Adelaidā sāka Ostapenko. Vai būs arī otrais tituls?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var paspīdēt iespēja vērot kādu no šīm spēlēm.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA