synottip

“Australian Open”: Džokovičs pēc lieguma atgriežas Austrālijā, ierindā arī mūsu Ostapenko

Šodien jeb 16. janvārī sporta pasauli pārņems viens no šī gada skaļākajiem notikumiem tenisā - ''Grand Slam'' turnīrs ''Australian Open''. Šis būs jau 111. ''Australian Open'' pamatturnīrs, kurš šogad norisināsies ''Melbourne Park'' kompleksā Melburnā. Turnīrs ilgs līdz pat 29. janvārim.

Starp vīriešiem par līderi tiek uzskatīts Novaks Džokovičs, kura uzvarai turnīrā bukmeikeri dod koeficientu 1,77. Deviņkārtējais ''Australian Open'' čempions atgriezīsies Austrālijā pēc trīs gadu aizlieguma viesoties šajā valstī. Lai gan vairums kritiķu uzskata, ka serbu tenisistam šīs sacīkstes vajadzēja boikotēt, leģendārais sportists nelaidīs garām iespēju kāpt uz korta.

Pērn šajā čempionātā triumfēja Rafaels Nadals, kurš šogad ir ārpus galveno trīs kandidātu loka. Viņa triumfam bukmeikeri piešķīruši reizinātāju 14,40. Augstāk par viņu ir Daniils Medvedevs (6,30) un Stefanoss Cicipass (13,00). Turnīru potītes savainojuma dēļ tikmēr izlaidīs ATP ranga līderis Karloss Alkarass, paverot durvis pārējiem kandidātiem.

Sieviešu konkurencē pērn uzvaras laurus plūca Ešlija Bārtlija, kura titulu gan neaizstāvēs, jo karjeru ir beigusi. No favorītēm grūtniecības dēļ tikmēr izkrīt Naomi Osaka. Favorītes gods līdz ar to uzticēts poļu tenisistei un ranga līderei Igai Švjontekai, kuras uzvarai turnīrā dots koeficients 3,15. Jāpiemin gan, ka pēdējās dienās sašķobījies viņas veselības stāvoklis. Dalība turnīrā nav apdraudēta, tomēr pārliecība par viņas statusu arī līdz galam nav.

Ja ATP šoreiz būs bez latviešu dalības, tad WTA gan būs manāma mūsu pārstāvniecība. Latvijas un visas Baltijas pirmā rakete Jeļena Ostapenko netiek pieskaitīta favorītēm - šajā sarakstā viņa ir otrā desmitnieka beigās. Koeficients uz viņas uzvaru leģendārā turnīrā ir īpaši augsts - 93,00.

Kā jau katrā turnīrā, arī šajā likmes ir augstas, jo vienspēļu uzvarētāji tiks pie diviem miljoniem ASV dolāru, kas ir teju 1,85 miljoni eiro. Turnīra kopējais balvu fonds ir 53,4 miljoni dolāru, kas ir otrs lielākais starp ''Grand Slam'' turnīriem. Atrodi sev tuvāko ''SynotTip'' sporta bāru, dodies uz to un vēro vareno sporta notikumu klātienē!

Koeficienti laika gaitā var mainīties. Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu "sports30" un saņem TRĪS bezriskas likmes 10 eiro vērtībā un 10% cashback.

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA