synottip

Džokovičam iespēja tikt pie sava desmitā “Australian Open” titula un ranga līdera statusa

Džokovičam iespēja tikt pie sava desmitā "Australian Open" titula un ranga līdera statusa

111. ''Australian Open'' turnīrs pēc divu nedēļu garām un aizraujošām sacīkstēm iziet finiša taisnē. Čempione dāmu vidū tiks noskaidrota jau 28. janvārī, kamēr vīri liks lietā raketes dienu vēlāk. Atrodi sev tuvāko ''SynotTip'' sporta bāru un dodies vērot grandiozos finālus klātienē!

Jeļena Ribakina - Arina Sabaļenka (28. janvāris, plkst. 10:30 pēc Latvijas laika)

WTA finālā tiksies Vimbldonas čempione un latviešu tenisistes Aļonas Ostapenko pāridarītāja Jeļena Ribakina un Arina Sabaļenka no Baltkrievijas. Ribakina tieši ceturtdaļfinālā pielika priekšā kāju Baltijas pirmajai raketei Ostapenko, to no cīņas izslēdzot. Interesanti, ka abas finālistes kortā tikušās vien trīs reizes, visās uzvarot Baltkrievijas pārstāvei. Sabaļenka visos trīs dueļos ir uzvarējusi pirmo, bet zaudējusi otro setu, formalitātes nokārtojot izšķirošajā nogrieznī. Arī šoreiz tieši viņa ir galvenā kandidāte uz titulu. Reizinātājs uz viņas uzvaru ir 1,81, kamēr Ribakinas triumfam dots 2,19. Tiek prognozēts, ka tieši šī būs aizraujošākā fināla cīņa.

Stefans Cicips - Novaks Džokovičs  (29. janvāris, plkst. 10:30 pēc Latvijas laika)

Jau 33. reizi ''Grand Slam'' sacensību finālā spēlēs leģendārais un 35 gadus vecais tenisists Novaks Džokovičs. Viņam būs iespēja cīnīties par savu desmito ''Australian Open'' titulu. Jāpiemin, ka šis turnīrs viņam ir atgriešanās Austrālijā pēc trīs gadu aizlieguma viesoties šajā valstī. Tenisists par šo sodu ir atriebies pēc pilnas programmas, iekļūstot finālā. Tur viņš tiksies 24 gadus jauno grieķi Stefanu Cicipu. Abi tenisisti kortā tikušies 12 reizes, desmit no tām uzvarot Džokovičam. Cicips triumfēja pirmajā un trešajā tikšanās reizē, pēdējo reizi uzvarot Džokoviču pirms trim gadiem. Džokovičs ir pārspējis Cicipu jau deviņas reizes pēc kārtas un, visticamāk, viņa dominance turpināsies. Bukmeikeri ar koeficientu 1,23 par favorītu uzskata tieši Džokoviču, Cicipam piešķirot iespaidīgu 5,12. Jāpiemin, ka Džokovičs visa turnīra gaitā ir zaudējis tikai vienu setu. Finālā viņš necīnīsies vien par titulu, bet arī par pasaules ranga līdera statusu.

Koeficienti laika gaitā var mainīties. Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu "sports30" un saņem TRĪS bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% cashback.

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA