synottip

Balinska un Vilmaņa “Panthers” savā laukumā var izcīnīt Stenlija kausu

Jau šonakt jeb naktī uz 19. jūniju tiks aizvadīta Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas piektā spēle. Floridas ”Panthers” savā laukumā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika uzņems nepiekāpīgo Edmontonas ”Oilers”. Sērijā līdz četriem panākumiem ”Panthers” atrodas vadībā ar 3-1.

”Panthers” sēriju iesāka ar trim panākumiem. Komanda savā laukumā uzvarēja ar 3:0 un 4:1, bet pēcāk viesos ar 4:3 panāca sērijā 3-0. Ceturtajā mačā Edmontona savu līdzjutēju priekšā izmuka no apkaunojuma, revanšējoties ar graujošu 8:1.

Tas nozīmē, ka ”Panthers” hokejisti savu pirmo titulu kluba pastāvēšanas vēsturē var izcīnīt savu līdzjutēju priekšā. Atgādināsim, ka kluba rotācijā ir arī divi latviešu hokejisti – aizsargs Uvis Balinskis un 20 gadus vecais uzbrucējs Sandis Vilmanis. Lai arī sportisti šajās izslēgšanas spēlēs nav kāpuši uz ledus un, visticamāk, tas tā arī paliks, tāpat ievērības cienīgs ir fakts, ka latviešu klubs ir soļa attālumā no hokeja prestižākās trofejas.

Floridu uz priekšu velk tādi vīri kā Aleksandrs Barkovs un Metjū Tkačaks. Fenomenālu sniegumu demonstrē arī vārtu vīrs Sergejs Bobrovskis, kuram šajā ”play-off” bijusi uzticēta vārtu drošība visos mačos. Viņš sevi ir pierādījis no labākās puses. Pretējā frontē tikmēr valda Konors Makdeivids, Zeks Haimens, Leons Draizaitls un citi.

Bukmeikeri uzskata, ka piektajā sērijas spēlē taps skaidra jaunā NHL čempione. ”Panthers” uzvarai pamatlaikā piešķirts koeficients 2.21 apmērā, kamēr ”Oilers” triumfam atstāts 2.88. Neizšķirta jeb pagarinājuma opcija novērtēta ar solīdu 4.16. Jāpiemin, ka neviena cīņā šajā sērijā vēl nav nonākusi līdz papildlaika stāvoklim.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu hokeja spēli.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA