synottip

Būs jauna čempione: sāksies PK futbolā sievietēm pusfināli

Būs jauna čempione: sāksies PK futbolā sievietēm pusfināli

Uz Pasaules kausu (PK) futbolā sievietēm kandidē vairs tikai četras valstis - Spānija, Zviedrija, Austrālija un Anglija. Jau tagad zināms, ka būs jauna čempione, tomēr kurai no izlasēm izdosies tikt pie tik ļoti kārotā titula?

Spānija - Zviedrija

Pusfināla pirmajā pārī Spānija cīnīsies pret līdz šim neuzveikto Zviedriju. Zviedrietes piecās spēlēs ir ielaidušas tikai divus vārtus no spēles. Zviedrijai šī jau ir piektā reize PK pusfinālā no deviņiem aizvadītajiem čempionātiem. Spānijai tikmēr šis ir vien trešais PK un jau lielākais sasniegums izlases vēsturē. Abas izlases savstarpēji ir tikušās tikai vienu reizi, kad duelis noslēdzās ar neizšķirtu - 1:1.

Spānija astotdaļfinālā pārliecinoši ar 5:1 sagrāva Šveici, bet ceturtdaļfinālā ar 2:1 apspēlēja Nīderlandi. Zviedrija tikmēr turpina dzīvot pelnrušķītes stāstu. Izlase astotdaļfinālā nospēlēja neizšķirti ar 0:0 pret pašreizējo čempioni ASV. Soda sitienu sērijā gan zviedrietes negaidīti triumfēja ar 5:4, soļojot tālāk. Pēcāk izlase apbēdināja arī spēcīgo Japānu, uzvarot to ar 2:1.

Pusfināla pirmā cīņa tiks aizvadīta jau 15. augusta rītā jeb plkst. 11:00 pēc Latvijas laika. Par izteiktu favorīti duelī tiek uzskatīta Spānija, kuras triumfam bukmeikeri piešķīruši koeficientu 2.12. Zviedrijas uzvarai pamatlaikā atstāts 3.85, bet pagarinājuma varbūtība novērtēta ar reizinātāju 3.25.

Austrālija - Anglija

Anglijas sieviešu izlasei šī ir trešā reize, kad izdevies veiksmīgi ielauzties pasaules labāko četriniekā. Augstāk par trešo vietu gan līdz šim nav izdevies finišēt. Austrālija tikmēr pirmo reizi ir spējusi pārvarēt TOP 7. Augstākais sasniegums izlases pastāvēšanas vēsturē jau ir garantēts, bet vai komanda varētu sagādāt vēl kādu pārsteigumu titula veidā?

Austrālija astotdaļfinālā ar 2:0 apspēlēja Dāniju. Sīvāka cīņa bija ceturtdaļfinālā, kad pretī stājās pretī Francija. Pēc pamatlaika un pagarinājuma bez vārtu neizšķirts, bet pēcspēles sitienos izdevās uzvarēt dramatiskā cīņā - 7:6. Anglija tikmēr astotdaļfinālā pēcspēles sitienos uzveica Nigēriju - pamatlaikā 0:0, sitienu sērijā 4:2. Ceturtdaļfinālā mājās tika aizsūtīja Kolumbija - 2:1.

Spēle paredzēta 16. augusta dienas pirmajā pusē jeb plkst. 13:00 pēc Latvijas laika. Bukmeikeri par favorīti uzskata futbola dzimteni Angliju, kuras panākumam piešķirts koeficients 2.40. Austrālijas uzvarai tikmēr atstāts 3.28, kamēr neizšķirta (pagarinājuma) opcija novērtēta ar reizinātāju 3.05.

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tu varēsi sekot līdzi atlikušajām PK spēlēm. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

 

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA