synottip

Būs karsti: EURO2024 pēdējās grupu spēles pirms astotdaļfināla

Eiropas čempionāta (EČ) futbolā jeb EURO2024 pilnā sparā rit uz priekšu un tuvojas izslēgšanas fāzei. Klāt pēdējā grupu turnīra diena, kurā noskaidrosies pēdējās astodaļfinālu dalībnieces. Priekšā četras spēles!

Plkst. 19:00 E grupas ietvaros Frankfurtē savstarpējo cīņu aizvadīs Slovākijas un Rumānijas izlases. Šajā grupā cīņa par TOP 16 ir viskarstākā. Visām četrām grupas dalībniecēm ir vienāds punktu skaits – trīs. Tas nozīmē, ka uzvara jebkurai komandai izšķirošajā duelī garantētu astotdaļfinālu.

Bukmeikeri par nelielu favorīti uzskata Slovākiju, piešķirot izlases uzvarai koeficientu 3.35. Rumānijas panākumam atstāts 3.85, bet neizšķirtam – 2.12. Neizšķirts būtu slidenākais variants abām vienībām, tomēr ne nereāls, lai turpinātu cīņu par godalgotajām vietām.

Paralēli šim duelim Štutgartē cīnīsies E grupas dalībnieces Ukraina un Beļģija. Arī šeit likmes ir maksimāli augstas. Saspringtā situācija attiecās arī šo dueli. Uzvara garantētu vietu astotdaļfinālā, neizšķirts iespējas saglabātu, bet zaudējums, visticamāk, dzēstu pavisam.

Beļģi tiek uzskatīti par izteiktiem favorītiem. Bukmeikeri izlases uzvarai piešķīruši koeficientu 1.71 apmērā. Ukrainas triumfam tikmēr ir iespaidīgs 5.20, kamēr neizšķirtam 4.12. Turnīra gaitā gan esam piedzīvojuši dažādus pārsteigumus.

Trīs stundas vēlāk jeb plkst. 22:00 gaidāms mačs Hamburgā, kur F apakšgrupas ietvaros spēkus samēros Čehijas un Turcijas valstsvienības. Turki ir punkta atstatumā no garantēta astotdaļfināla, kamēr čehi to var sasniegt ar panākumu. Jāsaka, ka šis ir viens no līdzvērtīgākajiem dueļiem. Potenciāli karstākais duelis grupu fāzes noslēgumā, turklāt, ar neskaidrām likmēm. Zināms vien tas, ka šajā grupā punktus vajag visām komandām.

Par nelielu favorīti bukmeikeri uztver Čehiju, piešķirot izlases panākumam koeficientu 2.68. Turcijas triumfam piemērots 2.91, bet neizšķirtam – 3.30. Vai čehi spēs apliecināt savu statusu?

Gelzenkirhenē paralēli norisināsies cits F grupas duelis. Gruzija centīsies šokēt leģendārā Krištianu Ronaldu pārstāvēto Portugāles komandu. Portugāļiem šis mačs ir vien formalitāte, jo astotdaļfināls jau ir nodrošināts. Gruzijai gan ir kritiski nepieciešama uzvara. Lai gan spēku samēri un arī situācijas atšķiras, cīņai vajadzētu būt nepiekāpīgai un interesantai abu valstu izpildījumā. Zaudēt tomēr nevēlas neviena brigāde, turklāt, pēdējā grupu cīņā.

Saprotami, ka Portugāles panākuma iespējai bukmeikeri piešķīruši vien koeficientu 1.41 apmērā. Gruzijas brīnumam tikmēr būs jaudīgs 7.96, bet neizšķirtam 5.40. Grupu turnīru ar maksimālajiem deviņiem punktiem, pagaidām, noslēgusi vien Spānija. Vai Portugāle šim maz pārstāvētajam klubiņam pievienosies?

Par galveno favorīti uz EURO2024 titulu gan joprojām tiek uzskatīta Francija. Šādai varbūtībai koeficients ir 4.80. Spānija min uz papēžiem ar 5.40. Tāpat arī ar 5.45 seko mājiniece Vācija, bet ar 5.55 – Anglija. Uz kuru valsti ceļos čempionu trofeju?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu futbola maču.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA