synottip

Čempionu līgā tiks noskaidrotas atlikušās četras 1/4 fināla komandas

UEFA Čempionu līga (ČL) futbolā rit uz priekšu un vairs tālu nav ceturtdaļfināla fāze. Priekšā vēl noslēdzošās četras astotdaļfināla cīņas.

Vietu ceturtdaļfinālā jau ir garantējuši četri klubi – Minhenes “Bayern”, Parīzes “Saint-Germain”, Madrides “Real” un Mančestras “City”. Minhenes klubs pirmajā cīņā ar 0:1 piekāpās “Lazio” komandai, tomēr uzvara ar 3:0 atbildes spēlē ļāva droši iesoļot nākamajā kārtā. PSG tikmēr pārliecinoša uzvara ar 4:1 divu spēļu summā pret “Real Sociedad”, bet “City” vienībai 6:2 pret Dānijas galvaspilsētas klubu “Copenhagen”. Madride toties smagā cīņā ar 2:1 apspēlēja Leipcigas “Red Bull” futbolistus. Bukmeikeru galvenā favorīte uz uzvaru visā ČL ir tieši norvēģu brīnumbērna Ērlinga Holanna pārstāvētā “City”, kuras koeficients ir 2.65. Uz papēžiem ar 5.70 min “Real”, bet trijnieku ar 7.15 noslēdz Bayern.

Astotdaļfināla izšķirošie dueļi sāksies 12. marta vakarā. Jau plkst. 22:00 pēc Latvijas laika mājinieku statusu uzņemsies Londonas “Arsenal”, kam pretī stāsies “Porto” vienība. Dueļa pirmajā cīņa Portugāles klubs negaidīti izrāva uzvaru, gūstot spēles vienīgos vārtus pārdesmit sekundes pirms mača noslēdzošās svilpes. Nelielo pārsvaru komandai pirms šīs cīņas deva brazīlietis Galeno, kura precīzais sitiens ļāva viņa pārstāvētajai komandai uz Lielbritāniju doties ar +1. “Arsenal” zaudējums pirmajā cīņā bija pārsteidzošs, ņemot vērā, ka klubs atrodas Anglijas Premjerlīgas trešajā pozīcijā, iepaliekot no līderes vien par diviem punktiem. “Porto” gan arī nevar noniecināt, jo klubs Portugāles meistarsacīkšu kopvērtējumā arī patlaban ieņem trešo vietu. Šis ir divu dūžu duelis, kura iznākums ir grūti paredzams. “Arsenal” jau vairākkārt ir pierādījusi, ka atgūties no -1 nav nekas neiespējams vai traks, turklāt komandai būs savu līdzjutēju atbalsts, tomēr arī “Porto” ir apliecinājusi, ka ir augstākā kalibra komanda, kas var cīnīties par uzvaru pret jebkuru komandu.

Bukmeikeri gan ir pārliecināti par “Arsenal” uzvaru gaidāmajā mačā, piešķirot šādam pavērsienam niecīgu koeficientu 1.25 apmērā. Atkārtotai “Porto” triumfa opcijai atstāts iespaidīgs reizinātājs 12.37, bet neizšķirtam sulīgs 6.31.

Paralēli šim mačam cīņu uzsāks arī pasaules futbola grands “Barcelona”, kas uz sava zālāja centīsies nokārtot formalitātes pret “Napoli” futbolistiem. Pirmajā astotdaļfināla cīņā spēle noslēdzās ar neizšķirtu – 1:1. Barselonas vienību 60. minūtē vadībā izvirzīja 35 gadus vecā poļu superzvaigzne Roberts Levandovskis, tomēr Neapoles tribīnēm gavilēt 15 minūtes vēlāk lika Viktora Osimhena precīzais sitiens. Tas nozīmē, ka izšķirošā cīņa Barselonā sāksies ar neizšķirtu un praktiski baltu lapu. Melnraksti ir veikti, bet kura komanda spēs pielikt punktu šai sērijai un soļos tālāk? “Napoli” nevarēšana izcīnīt uzvaru savā laukumā par neko labu neliecina, jo pretī stāsies tas pats pretinieks, taču nu jau ar tribīnēm, kuras pildīs “Barcelona” līdzjutēji. Kādu ietekmi tas atstās uz spēles gaitu?

“Barcelona” triumfa variants ir novērtēts ar koeficientu 1.82, kamēr viesu uzvaras reizinātājs sastāda 4.42. Neizšķirta opcijai atstāts 3.78.

Dienu vēlāk jeb 13. marta vakarā (arī plkst. 22:00 pēc Latvijas laika) sava laukuma priekšrocības izmantos Dortmundes “Borussia”, kuru vēlreiz sagaida Eindhovenas PSV izaicinājums. Abu komandu 20. februāra duelis noslēdzās ar rezultātu 1:1. Jau 24. minūtē vārtus Dortmundes kluba labā guva PSV bijušais spēlētājs Donjels Mālens, tomēr otrā puslaika ievadā neizšķirtu ar precīzu “pendeli” izrāva Lūks de Jongs. Šajā Vācijas un Nīderlandes derbijā skatītājus varētu priecēt ātrs, agresīvs un neprognozējams futbols. Jāpiemin, ka arī PSV nespēja savā laukumā uzvarēt, kas par neko labu tas neliecina, taču viss ir atkarīgs no abām komandām un to prasmēm pareizi noskaņoties.

Arī bukmeikeri tic, ka duelis būs aizraujošs, tomēr tajā pašā laikā nedaudz sveras uz to, ka ceļa zīmi uz nākamo raundu sev varētu nodrošināt “Borussia”. Dortmundes uzvarai koeficients 2.11, PSV triumfam 3.31, bet neizšķirtam – 3.78.

Paralēli šai spēlei punktu ceturtdaļfināla fāzei liks arī Madrides “Atletico”, kas atkārtoti mēros spēkus pret Milānas “Inter”. Pirmajā duelī “Inter” komandai minimālu uzvaru ar 1:0 nodrošināja Marko Arnautovičs, kurš spēles izskaņā guva vienīgos vārtus. Ar to arī bija gana, lai atbildes spēlē vienībai būtu viena gola pārsvars. Grūti spriest vai “Inter” izdosies atklārtot šādu sniegumu arī izbraukumā, tomēr pirmais solis ir veikts. Vai Milāna pratīs apspēlēt savu oponenti arī viņu pašu stadionā? Gaidāmā cīņa solās būt īpaši karsta!

Bukmeikeru vērtējumā šis būs aizraujošākais duelis no atlikušajām astotdaļfināla cīņām. Favorītu statusā šoreiz viesi no Milānas, kuru uzvarai piešķirts koeficients 2.44. Pretējā frontē esošajai “Atletico” komandai tikmēr atstāts reizinātājs 2.98, bet neizšķirtam jaudīgs 3.39.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu no atlikušajām ČL astotdaļfināla cīņām.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!