synottip

Derbijs atgriežas: pašreizējā čempione RFS un bijusī čempione “Valmiera”

Latvijas čempionāts futbolā ir veiksmīgi sācies un visas 10 turnīra dalībnieces ir aizvadījušas pa spēlei. Kā vienībām klāsies turpinājumā?

“Tukums 2000/Telms” komanda izbraukumā negaidīti ar 2:0 uzveica “Liepāja” futbolistus, iesākot sezonu ar panākumu. Komandas pārsvars gan ļoti izteikts un rezultāta atšķirība uz tablo varēja būt pat divreiz lielāka. “Riga” viesos ne bez grūtībām ar 1:0 uzveica līgas jaunpienācēju – vienību “Grobiņa”. Klubs vienīgos vārtus ielaida pirmajā puslaikā. Vienība varēja pacīnīties par punktiem, tomēr sarkanā kartīte mača izskaņā cerības praktiski dzēsa. “Valmiera” tikmēr izbraukumā ar 2:0 apspēlēja “Metta” komandu, RFS 2:1 uzveica Ķekavas “Auda” klubu, kamēr cīņa starp komandām “Jelgava” un “Daugavpils” noslēdzās ar neizšķirtu – 0:0. Vienīgās uzvarētāju komandas šoreiz bija ciemiņu statusā.

Virslīga turpināsies jau 15. martā, kad plkst. 18:00 RFS futbolisti savā laukumā uzņems Jurģa Kalna vadīto klubu no Valmieras. Abu komandu šīs sezonas kontos ir pa panākumam, tomēr RFS sezonas pirmajā spēlē nebija pārliecinoša. RFS vien kompensācijas laikā “izrāva” uzvaru un trīs punktus pret Ķekavas klubu “Auda”. Valmierieši tikmēr ar diviem precīziem sitieniem otrajā puslaikā sagrāva “Metta” kluba cerības par punktiem. Jāatzīst gan, ka vidzemniekiem pirmā pretiniece bija viena no līgas pastarītēm, kamēr nākamais izaicinājums būs cīņapret titula pretendenti RFS.

RFS ir 2021. un 2023. gada Virslīgas čempione, kamēr valmierieši triumfēja 2022. gadā, kad klubu līdz zeltam aizveda tagad Čehijā spēlējošais Raimonds Krollis. Pēdējā klubu tikšanās reizē valmierieši ar 1:0 uzveica RFS komandu, bet pirms tam divos mačos pēc kārtas pārliecinoši bija rīdzinieki – 3:0 un 2:1. Galvaspilsētas un Vidzemes duelis ir kļuvis par nelielu Latvijas futbola klasiku, tāpēc gaidāmais mačs varētu būt īpaši interesants!

Bukmeikeri RFS komandu uzskata par izteiktu favorīti gaidāmajā cīņā, kluba uzvarai piešķirot koeficientu 1.40. Valmieriešu uzvarai tikmēr atstāts iespaidīgs reizinātājs 6.64 apmērā, kamēr neizšķirtam nozīmēts 4.47.

Dienu vēlāk paredzēti vēl trīs citi dueļi, bet spēļu nedēļa tiks noslēgta ar spēli svētdienā. Par to un citām spēlēm uzzini mūsu mājaslapā.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu futbola maču.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA