synottip

Džeika Pola brālis Logans pret Dilonu Danisu un britu influenceris KSI pret Taisona Fjūrija brāli Tomiju

Džeika Pola brālis Logans pret Dilonu Danisu un britu influenceris KSI pret Taisona Fjūrija brāli Tomiju

Jau naktī uz 15. oktobri boksa pasauli ieskandinās influenceru cīņas. Ringā kāps britu ''YouTube'' zvaigzne Oladžide Olatudžī jeb KSI un Taisona Fjūrija mazais brālis Tomijs Fjūrijs.

KSI profesionālajā karjerā ir aizvadījis septiņas cīņas, uzvarot sešās no tām. Viena ir noslēgusies ar tiesnešu lemtu neizšķirtu. Fjūrijs tikmēr uzvarējis visās deviņās cīņās, pēdējā triumfējot pār bēdīgi slaveno Džeiku Polu. Interesanti, ka profesionālo boksa karjeru Fjūrijs sāka 2018. gada izskaņā, kad savā debijas cīņā viņš pēc punktiem uzveica latviešu bokseri Jevgeņiju Andrejevu, toreiz viņam sagādājot 103. zaudējumu. KSI pēdējos divos dueļos tikmēr uzveica citu influenceri Tomasu Oliveiru (FaZe Temper) un profesionāli Džo Forņē.

KSI ir viens no ietekmīgākajiem interneta bokseriem. Jau tagad ir zināms, ka biļetes uz gaidāmo maču klātienē ir iztirgotas pilnībā. Nebūtu brīnums, ja arī tiešraižu kopējais pirkumu skaits pārsniegtu miljonu. Kurš no bokseriem ringu pametīs ar paceltu galvu un jostu rokā, bet kuram vakars noslēgsies ar ne tik pozitīvu iznākumu ringā?

Fjūrijs gaidāmajā cīņā tiek uzskatīts par favorītu. Bukmeikeri viņa uzvarai piešķīruši koeficientu 1.27, influencerim KSI atstājot 3.13.

Jāpiemin, ka šī nakts būs karsta, jo nakts gaitā būs divi galvenie notikumi. Pirms šī dueļa būs iespēja vērot arī Logana Pola dueli pret bijušo MMA cīkstoni Dilonu Danisu. Šī cīņa varētu būt īpaši karsta, jo pirms cīņas karstumā Daniss sociālajos tīklos pamatīgi apcēla Pola topošo sievu. Cīņa abiem cīkstoņiem būs ļoti personiska un principiāla. Interesanti, ka Pols ar KSI iepriekš bija lieli ienaidnieki, tomēr samērā nesen kļuva par biznesa partneriem un labiem draugiem.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA