synottip

Džeiks Pols cīnīsies boksa ringā ar 35 gadus veco Andrē Ogustu

Džeiks Pols cīnīsies boksa ringā ar 35 gadus veco Andrē Ogustu

Jau naktī uz 16. decembri (plkst. 6:00 pēc Latvijas laika), tiks aizvadīta kārtējā boksa cīņa ar amerikāņu influencera Džeika Pola dalību. Viņš kāps ringā ar savu tautieti Andrē Ogustu, cīņu aizvadot Orlando.

Pols ir pazīstams ar to, ka viņš bieži vien izvēlas pretiniekos bokserus, kuri jau ir gados, vai arī teorētiski pat nemaz nav bokseri. Arī šis gadījums ir līdzīgs. Lai arī Ogusts karjeras gaitā aizvadījis 12 cīņas, no kurām uzvarējis desmit, bet zaudējis tikai vienu (vienā arī neizšķirts), visas cīņas bijušas pret maz zināmiem bokseriem, kuriem zaudējumu ir vairāk kā uzvaru. Jāpiemin arī, ka Ogusts ir par deviņiem gadiem vecāks nekā Pols, kā arī par septiņiem centimetriem īsāks. Auguma priekšrocības noteikti ir Polam. Šogad Ogusts ir aizvadījis vienu cīņu, uzvarot amerikāņu bokseri Brendonu Mārtinu, taču pirms tam cīņas sporta meistars oficiālas cīņas nebija aizvadījis teju četrus gadus.

Pola vēsture boksā tikmēr ir daudz maz zināma katram šī sporta veida entuziastam. Astoņās cīņās septiņas uzvaras un zaudējums vien Taisona Fjūrija mazajam brālim Tomijam Fjūrijam. Viņa rezumē sastāv no divām uzvarām pret leģendāro MMA cīkstoni Taironu Vūdliju, kā arī no viena panākuma pret viņa amata brāļiem Benu Askrenu un Neitu Diazu. Viss gan sākās ar uzvaru pret citu influenceri - Ali Esonu Gibu, bet pēcāk tika nokautēts bijušais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) talants Neits Robinsons.

Lai gan influenceri, kuri nodarbojas ar boksu parasti to dara vien naudas dēļ, Pols jau iepriekš ir pavēstījis, ka viņa mērķis ir kļūt par pasaules čempionu. Tas gan ir interesants mērķis, ņemot vērā, ka viņš joprojām nav kāpis ringā ar augsta mēroga bokseri.

Arī bukmeikeri saprot, kādu ceļu cenšas iet Pols. Kamēr Ogusta uzvarai gaidāmajā cīņā piešķirts iespaidīgs koeficients 4.34, Pola triumfam atstāts vien niecīgs 1.15. Vai influenceris turpina medīt vieglus mērķus boksa ringā?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem “SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot šo boksa cīņu. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies “synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA