synottip

Eirovīzija klāt: Zviedrija ar Loreen centīsies uzvarēt otro reizi

Eirovīzija klāt: Zviedrija ar Loreen centīsies uzvarēt otro reizi

Jau no 9. līdz 13. maijam tiks aizvadīts starptautiskais dziesmu konkurss "Eirovīzija". Dalībvalstu izvirzītie pārstāvji tiksies Anglijā, lai noskaidrotu šī gada uzvarētāju un Eiropas skanīgāko dziesmu. Mūzikas cienītājus sagaida gan divi fantastiski pusfināli, gan arī grandiozs fināls.

 

Nemainīgi starp galvenajām pretendentēm uz uzvaru mijās skandināvu valstis. Bukmeikeri par galveno favorīti uz uzvaru "Eirovīzijā" uzskata Zviedriju, kuras triumfam piešķirts koeficients 1.83. Un nav nekāds brīnums - valsti pārstāvēs Loreen, kura 2012. gadā ar dziesmu "Euphoria" šajā konkursā jau uzvarēja. Vai ar skaņdarbu "Tattoo" izdosies šo panākumu atkārtot? Dziesma ir ļoti skanīga, moderna un tieši ar "Eirovīzijas" skanējumu. Arī iekrātā pieredze viņai, visticamāk, nāks tikai par labu. Vai uz viņu liktās cerības atmaksāsies?

 

Zviedrijai uz papēžiem min Somija. Somi uz "Eirovīziju" sūtīs mākslinieku Käärijä un dziesmu somu valodā "Cha Cha Cha". Eiropu sagaida ļoti ekstravagants, enerģisks un agresīvs priekšnesums. Tautu uzrunā tas, ka mūziķis dzied dzimtajā valodā un trakā enerģija. Bukmeikeri Somijas triumfam dziesmu konkursā piešķīruši reizinātāju 2.85. Mūziķis varētu saņemt lielu atbalstu no žūrijas, tomēr kā būs ar skatītāju balsojumu? Pagaidām, ir grūti minēt, kā cilvēki reaģēs un šādu gara darbu. Viņa pārstāvētais mūzikas žanrs pasaulē vēl nav tik ļoti iecienīts.

 

Favorītu saraksts turpinās ar Franciju un spēcīgās balss īpašnieci La Zarra. Arī viņa izpildīs dziesmu dzimtajā valodā - to sauc "Évidemment". Skaņdarbs ir īpašs ar to, ka tas atšķiras no citiem - tajā var just gan moderno, gan vecmodīgo mūziku. Dziesma nav izteikti liriska, tomēr māksliniece publiku uzrunā ar dejas kustībām uz skatuves un apģērbu. Francijas uzvarai konkursā reizinātājs ir 6.50. Vai "Eirovīzija" pēc gada varētu norisināties greznajā Parīzē?

 

Ceturtā pretendente uz uzvaru ir pašreizējā čempione Ukraina. Valsti dosies pārstāvēt duets TVORCHI, izpildot kaujiniecisko dziesmu "Heart Of Steel". Dziesmā var dzirdēt gan angļu, gan ukraiņu valodu. Šis varētu būt viens no konkursa iespaidīgākajiem uzvedumiem. Bukmeikeri Ukrainas iespējas uzvarēt "Eirovīzijā" otro reizi pēc kārtas novērtē ar reizinātāju 11.00. Atgādināsim, ka pērn valsti līdz uzvarai aizveda hip-hopa grupa Kalush Orchestra ar emocionālo dziesmu "Stefania". Šogad viņi uzstāsies vairākos koncertos un festivālos arī Latvijā.

 

Šķiet, ka jau astoto gadu pēc kārtas bez fināla tikmēr paliks mūsu pašu Latvija. Pēdējo reizi finālā Latvija bija 2016. gadā, kad 15. vietu ar dziesmu "Heartbeat" izcīnīja Justs. Gadu iepriekš Aminata ar singlu "Love Injected" finišēja godpilnajā 6. pozīcijā. Kopš tā laika rezultāti gan ir bijuši katastrofāli un pat pazemojoši. Bukmeikeri ir pārliecināti, ka pat brīnums Latviju šogad neaizvedīs līdz uzvarai konkursā. Triumfa iespējas novērtētas ar sulīgo reizinātāju 500.00, kas ir dalīts lielākais koeficients starp visām dalībniecēm. Pieminēsim, ka mūsu valsti šogad ar dziesmu "Aijā" pārstāvēs grupa Sudden Lights.

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA