synottip

EURO2024 astotdaļfināla otrais zars ar Angliju priekšgalā

Tūdaļ pat sāksies 2024. gada Eiropas čempionāta (EČ) futbolā jeb EURO2024 izslēgšanas spēles. Visas 16 astotdaļfinālistes ir zināmas, tāpēc piedāvājam ieskatu izspēles otrajā zarā.

Ar izslēgšanas spēļu pirmo zaru vari iepazīties ŠEIT.

Rumānija – Nīderlande

Lai gan Rumānijai tika prognozēta vieta astotdaļfinālā, tajā pašā laikā nebija gaidīts, ka komanda izcīnīs uzvaru E grupā. Pirmo vietu izlase gan apakšgrupā ieguva taibreika rezultātā, jo visām četrām grupas pārstāvēm bija pa četriem punktiem. Pretī tikmēr stāsies D grupas trešās vietas īpašniece Nīderlande, kas uzvarēja Poliju, nospēlēja neizšķirti pret Franciju un zaudēja Austrijai. Tomēr ironiski, ka grupas uzvarētāju sagaida tik ciets rieksts.

Nīderlande jau šī turnīra ietvaros ir pierādījusi, ka var cīnīties arī par titulu. ”Uz papīra” komanda ir krietni spēcīgāka par savu astotdaļfināla pretinieci, kurai specifisku līderu nemaz nav. Nīderlandei tikmēr palīdz Anglijas Premjerlīgas kluba ”Liverpool” spēlētājs Virdžils van Deiks.

Spēle tiks aizvadīta 2. jūlija vakarā (plkst. 19:00 pēc Latvijas laika). Nīderlandes uzvarai piešķirts koeficients 1.47, Rumānijas panākumam atstāts reizinātājs 7.47, toties neizšķirtam – 4.44.

Uzvarētāja ceturtdaļfinālā tiksies ar Austrijas un Turcijas dueļa triumfatori.

Austrija – Turcija

Austrija triumfēja D grupā, sagādājot nelielu pārsteigumu kājbumbas entuziastiem. Turcija tikmēr F apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras, uzveicot Gruziju un Čehiju, kvalificējoties astotdaļfinālam kā grupas otrās vietas ieguvēja. Vienīgais zaudējums līdz šim pret Krištianu Ronaldu pārstāvēto Portugāli.

Abām valstsvienībām ir sabalansēti sastāvi, kuros nav specifiski izteiktu līderu vai caurumu. Abas šīs brigādes uz priekšu dzen saliedēta komandas spēle un lielisks treneru korpuss, kurš spēj motivēt sarežģītos brīžos.

Līdz šai cīņai vēl būs jāpaciešas, jo arī šis duelis paredzēts vien 2. jūlijā (plkst. 22:00 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri Austrijas uzvarai piešķīruši koeficientu 1.90, Turcijas triumfam atstāts reizinātājs 4.39, taču neizšķirts novērtēts ar 3.49.

Uzvarētājai nākamajā kārtā pretī stāsies Rumānijas un Nīderlandes cīņas pārākā vienība.

Anglija – Slovākija

Angļiem vēl nav izdevies apliecināt savu statusu šajās meistarsacīkstēs. Sākotnēji tika izcīnīta uzvara pret Serbiju, bet tad neizšķirts gan pret Dāniju, gan Slovēniju. Tas noteikti nav tas rezultāts, kas tiek gaidīts no šīs futbola lielvalsts. Pirmajā ”play-off” kārtā vēl gaidāma cīņa pret trešās pozīcijas īpašnieci E grupā – Slovākiju. Viegli nebūs!

Anglijas sastāvs liekus vārdus neprasa. Ierindā ir Harijs Keins, Bukajo Saka, Harijs Magvairs un vēl neskaitāmi daudz augsta kalibra futbolistu. Slovākijas rindās tikmēr ir grūti atrast kaut vienu vārdu, kurš pasaulē būtu plaši atpazīstams ar savām futbola prasmēm.

Bukmeikeri neko citu kā pārliecinošu Anglijas uzvaru negaida. Anglijas panākumam koeficients 1.42, Slovākijas uzvarai iespaidīgs 9.20, bet neizšķirtam – solīds 4.59. Duelis tiks aizvadīts 30. datuma vakarā (plkst. 19:00 pēc Latvijas laika). Angļi joprojām ar koeficientu 4.50 ir galvenie pretendenti uz EURO2024 titulu.

Uzvarētāju ceturtdaļfinālā sagaida Šveice vai Itālija.

Šveice – Itālija

Šveice aizvadīja solīdu grupu turnīru. Komanda uzveica Ungāriju, kā arī nospēlēja bez uzvarētāja noskaidrošanas pret Vāciju un Skotiju. Tas deva otro vietu A grupā un pretī iepriekšējā EČ uzvarētāju Itāliju astotdaļfinālā. Itāļi gan šo fāzi sasniedza ar grūtībām. Komanda uzvarēja Albāniju, nospēlēja neizšķirti pret Horvātiju un kapitulēja Spānijai.

Šveici pārstāv ļoti daudz solīdu spēlētāju, tomēr izteikti skaļu vārdu rosterī nav. Arī Itālijas rotācija vairs nav tik plaši zināma kā gadus desmit atpakaļ. Šī noteikti ir tā viena reize, kad Šveice var aizķerties pret nominālu futbola grandu. Itāļi nedemonstrē pārliecinošu sniegumu un titula pilnvaras, visticamāk, noliks. Vai tas būs jau astotdaļfināla fāzē?

Bukmeikeri tic, ka itāļi atgūsies, piešķirot pašreizējās čempiones uzvarai koeficientu 2.55. Šveices triumfam tikmēr atstāts 3.28, bet neizšķirtam apaļš 3.00. Mačs tiks aizvadīts 29. jūnija vakarā (plkst. 19:00 pēc Latvijas laika).

Anglija vai Slovākija būs šī pāra uzvarētājas nākamā pretiniece izslēgšanas spēļu fāzē.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu futbola maču.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA