synottip

F1 posms Ungārijā: vai Verstapens kopvērtējumā izvirzīsies vadībā ar 100 punktiem?

F1 posms Ungārijā: vai Verstapens kopvērtējumā izvirzīsies vadībā ar 100 punktiem?

23. jūlijā jeb svētdien tiks aizvadīts nu jau kārtējais F1 posms. Pasaulē labākie piloti tiksies Ungārijā, lai turpinātu cīņu par pjedestālu un kopvērtējuma punktiem. Tas būs jau 12. no šosezon paredzētajiem 23 etapiem.

 

Izteikts favorīts uz trešo čempiona titulu pēc kārtas ir Makss Verstapens, kurš šosezon demonstrē fenomenālu sniegumu. Viņš ir kopvērtējuma līderis, apdzenot otrās vietas īpašnieku Serhio Perezu par 99 punktiem. Verstapens ir uzvarējis astoņās no desmit šīs sezonas sacīkstēs, bet uz pjedestāla kāpis visos posmos. Atgādināsim, ka etaps Itālijā tika atcelts plūdu dēļ, tāpēc teorētiski šis būs 11. nevis 12. posms.

 

Kopvērtējuma trešo vietu patlaban iekaro pieredzējušais spānis Fernando Alonso. Viņam gan uz papēžiem min leģendārais brits, "Mercedes" pilots un septiņkārtējais čempions Lūiss Hamiltons, kā arī paša tautietis Karloss Sainss. Šķiet, ka šosezon intrigas čempiona ziņā nebūs. Lai vai kā, īstā cīņa solās būt par atlikušajiem goda pjedestāla pakāpieniem. Aizraujoši dueļi solās būt līdz pat sezonas beigām un negaidīti pavērsieni vēl var sagaidīt visus F1 entuziastus.

 

Verstapena dominance šosezon ir bijusi prātam neaptverama. Piemēram, Austrijas posmā viņš otrā vietā esošajam Čārlzam Leklēram bija priekšā 25 sekundes, taču pirms pēdējā apļa izlēma improvizēt. Viņš devās pitstopā tikai, lai nomainītu riepas un pēdējā aplī mēģinātu komandas biedram atņemt vienu punktu, uzstādot sacensību ātrākā apļa rekordu. Lai gan viņš riskēja un no pitstopa atgriezās vien ar sekundes pārsvaru, viņam izdevās paveikt neticamo, svinot nu jau kārtējo uzvaru. F1 līdzjutēji Verstapena sniegumu šosezon pielīdzina Hamiltona dominancei pirms pāris gadiem.

 

Bukmeikeri nekautrējas Verstapenu uzskatīt par izteiktu favorītu uz uzvaru arī Ungārijas "Grand Prix". Viņa uzvarai piešķirts vien nosacīts koeficients - 1.32. Pereza uzvarai tikmēr 10.30, Leklēra triumfam 10.50, bet Alonso - 10.90. Vai kādam no pilotiem izdosies šokēt ne vien bukmeikerus un Verstapenu, bet arī F1 pasauli? Verstapenu nesatrauc nedz segums, nedz laikapstākļi. Ko spēs likt pretī pārējie piloti?

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Kā arī visu jūlija mēnesi norisinās jūlija likmju turnīrs – iemaksā ar kodu “turnirs”, veic likmes un saņem līdz pat divām 25 eiro likmēm!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA