synottip

F1 sezona turpināsies ar etapu Japānā

Jau 7. aprīlī Japānu ieskandinās motoru rūkoņa. Pilsētā Suzuka startēs sezonas ceturtais F1 posms.

Ja pirmajos divos posmos triumfēja pēdējo trīs sezonu čempions Makss Verstapens, tad Austrālijas etapā situācija mainījās. Verstapens izlaida sacīkstes, jo viņa spēkratu piemeklēja tehniska rakstura problēmas. Tas ļāva pie sezonas pirmās “Grand Prix” uzvaras tikt Karlosam Sainsam. Otrajā vietā finišēja Šarls Leklērs no Monako, bet goda pjedestālu noslēdza brits Lando Noriss.

Sacīkstes izlaida arī septiņkārtējais pasaules čempions Lūiss Hamiltons no Lielbritānijas. Sezonas pirmo etapu Bahreinā viņš noslēdza septītajā vietā, bet Saūda Arābijā palika devītais. Leģendārais pilots atzina, ka viņam šis ir grūtākais sezonas sākums visas karjeras garumā. Ne velti stūrmanis nākamajā sezonā mainīs “Mercedes” formulu pret “Ferrari” spēkratu. Hamiltons vēl cer uz iespēju pacīnīties par karjeras astoto titulu savos pēdējos sacīkšu gados.

Izkārtojums kopvērtējumā gan izteikti mainījies pēc šī posma nav. Verstapena dominance pirmajos divos etapos ir ļāvusi pat ar trešā posma izlaišanu saglabāt pirmo vietu. Viņš ir kopvērtējuma līderis, bet par četriem punktiem atpaliek Leklērs. Vienu punktu aiz Leklēra atrodas meksikānis Serhio Peress. Arī ceturtajā pozīcijā esošais Sainss iepaliek vien par dažiem punktiem, tāpēc cīņa par augstāku vietu kopvērtējumā šosezon varētu būt īpaši interesanta.

Pagājušajā sezonā Japānas etapā uzvaras laurus plūca iepriekš minētais Verstapens. Otro vietu viņš apsteidza par teju 20 sekundēm, kā arī bija ātrākā apļa laika īpašnieks. Otro vietu toreiz izcīnīja Noriss, kamēr labāko trijnieku noslēdza “McLaren” stūrmanis Oskars Piastri no Austrālijas. Kā pilotiem šosezon klāsies Japānā? Visticamāk, trasē atgriezīsies gan Verstapens, gan Hamiltons. Gaidāma visa elite, kas turpinās cīņu par augstākām pozīcijām. Vai Verstapens atgriezīsies ar dominanci?

Bukmeikeri ir ļoti pārliecināti, ka tieši Verstapens šosezon izcīnīs titulu. Uz šādu pavērsienu piešķirts pavisam niecīgs koeficients 1.10 apmērā. Leklēra triumfam atstāts 17.10, Sainsam 18.30, Peresam 19.50, bet favorītu piecinieku ar 29.20 noslēdz Noriss.

Konkrētā etapa koeficienti vēl nav pieejami, taču bukmeikeri savas prognozes varētu izteikt jau pavisam drīz. Seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā un esi lietas kursā par gaidāmo posmu.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu F1 sacīksti.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA