synottip

Fjūrijs pret Usiku: kurš ringā piedzīvos savu pirmo sakāvi?

Fjūrijs pret Usiku: kurš ringā piedzīvos savu pirmo sakāvi?

Jau naktī uz 17. februāri (plkst. 4:00 pēc Latvijas laika) boksa ringā tiksies divi leģendāri smagsvari. Saspīlētās attiecības ar boksa cimdu palīdzību centīsies nomierināt brits Taisons Fjūris un ukrainietis Oleksandrs Usiks.

Bokseri turpina izmantot Saūda Arābiju un tās bagātos cilvēkus. Arī šī cīņa norisināsies šīs valsts galvaspilsētā Rijādā. Tā nu jau ir ierasta prakse profesionālajā boksā. Īpaši šajā valstī tiek uzņemti paši galvenie boksa notikumi, jo tur ir krietni vieglāk piesaistīt apmeklētājus, kā arī nopelnīt.

Visas kārtis šoreiz ir Fjūrija pusē. Brits ir par diviem gadiem jaunāks, 15 centimetriem garāks un ar 18 centimetrus garāku roku izstiepienu. Fjūrijs karjeras 35 cīņās ir izcīnījis 34 panākumus, bet vienreiz ringu pametis ar neizšķirtu. Usiks tikmēr nevienu no 21 dueļa nav noslēdzis kā zaudētājs - viņa kontā tikai uzvaras. Tas nozīmē, ka viens no bokseriem, visticamāk, piedzīvos savu pirmo fiasko ringā, kapitulējot savam pretiniekam.

Abi bokseri savas pēdējās cīņas aizvadīja pērn. Usiks 2023. gada augustā ar nokauta palīdzību uzveica Danielu Dubuā, kamēr Fjūrijs oktobrī tikmēr ne bez grūtībām uzveica bijušo MMA superzvaigzni Frensisu Nganū. Atgādināsim, ka Usiks 2018. gada ievadā tikās ringā arī ar latviešu cīkstoni Mairi Briedi, toreiz viņu uzvarot.

Domājams, ka cīņa būs īpaši aizraujoša. Abi bokseri jau ir paspējuši ''apmainīties ar laipnībām''. Duelis ringā vairs nav tikai profesionāla boksa cīņa, bet nu jau arī personisks konflikts. Fjūrijs iepriekš par Usiku ir smējies, apceļot pretinieku par izdurto auskaru. Ukrainietis gan nekad atbildi parādā nav palicis. Aktuāls gan palicis tikai viens jautājums: kurš no bokseriem savus vārdus spēs atspēkot arī ringā?Likumsakarīgi, ka Fjūrijs gaidāmajā duelī bukmeikeru vērtējumā tiek uzskatīts par favorītu. Viņa uzvarai piešķirts koeficients 1.62. Usika triumfam tikmēr atstāts reizinātājs 2.07 apmērā. Adreanlīna cienītājiem atstāta arī iespaidīgā neizšķirta opcija - 16.52. Divi pieredzes bagāti bokseri, kuru karjeras tuvojas norietam. Kurš ringu pametīs ar kārtējo uzvaru, bet kuram nāksies piedzīvot pirmo zaudējumu savā profesionālajā karjerā?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev, iespējams, var pavīdēt iespēja vērot šo boksa cīņu.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA