synottip

Ikgadējā apbalvošanas ceremonijā tiks noskaidroti “Oskara” ieguvēji

Ikgadējā apbalvošanas ceremonijā tiks noskaidroti "Oskara" ieguvēji

Ir pagājis pusotrs mēnesis kopš Losandželosā tika nosauktas ASV 95. Kinoakadēmijas lielās balvas ''Oskars'' nominācijas. Naktī uz 13. martu beidzot tiks noskaidroti arī uzvarētāji. Apbalvošanas ceremonija norisināsies ''Dolby Theatre'' Holivudā un to jau trešo reizi vadīs TV sarunu šovu vadītājs un komiķis Džimijs Kimmels. Likmes uz dažādiem sporta, kultūras un pat politiskiem notikumiem vari veikt ''synottip.lv'' mājaslapā.

Vadībā ar 11 nominācijām ir zinātniskās fantastikas komēdija ''Everything Everywhere All at Once''. Pie deviņām nominācijām ir tikušas arī filmas ''All Quiet on the Western Front'' un ''The Banshees of Inisherin''. Visi trīs darbi pretendē un ''Labākās filmas'' titulu. ''Everything Everywhere All at Once'' gan ir izteikta favorīte uz šo balvu. Bukmeikeri filmas uzvarai piešķīruši koeficientu 1,08.

Šajā nominācijā var triumfēt arī kāda no gada ienesīgākajām filmām - ''Avatar: The Way of Water'' vai ''Top Gun: Maverick''. Tiek lēsts, ka ''Avatar: The Way of Water'' jau nopelnījusi teju 2.3 miljardus ASV dolāru, kamēr ''Top Gun: Maverick'' nepilnu miljardu. No favorītēm nevar izslēgt arī muzikālās biogrāfijas filmu ''Elvis'', kas pērnajā vasarā guva milzīgus panākumus. Filma par 20. gadsimta mūziķi Elvisu Presliju arī Latvijā guva ļoti labas atsauksmes.

''All Quiet on the Western Front'' cer uz dubultuzvaru gaidāmajā ceremonijā. Kara filma radusies Vācijā un ir galvenā favorīte uzvarai arī ''Labākās starptautiskās spēlfilmas'' kategorijā. Tās uzvarai piešķirts koeficients 1,06. Prognozējams, ka arī citās kategorijās cīņas būs ļoti interesantas un spraigas. ''Oskara'' apbalvošanas ceremonija otrpus okeānam vienmēr ir ļoti gaidīta un tiek uzskatīta par lielu notikumu.

Uz gada labākā aktiera vietu nominēti pieci amata brāļi. Sarakstā var manīt tādus vārdus kā Kolins Farels, Pols Meskals, Ostins Batlers un Bils Naitijs. Galvenais kandidāts uz uzvaru gan patlaban ir 54 gadus vecais Brendans Freizers, kurš pēdējos gados veselības dēļ ir krietni mainījies izskatā. Jāpiemin, ka tieši filma, kurā viņš tēlo galveno varoni, ir par vīrieti, kurš ir apaļīgs skolotājs un strauji pieņemas svarā, tuvojoties savai nāvei. Filmu sauc ''The Whale''. Freizera triumfam šajā nominācijā piešķirts reizinātājs 1,59. Filmā dalību ņem arī Honga Čau, kura ir viena no galvenajām pretendentēm uz šī gada labākās otrā plāna aktrises godu.

Ar pilno kategoriju un nomināciju sarakstu var iepazīties šeit.

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA