synottip

Intrigām bagātas cīņas par vietu “Copa América” labāko astotniekā

Otrpus okeānam strajiem soļiem uz priekšu rit ”Copa América” jeb Amerikas kausa izcīņa futbolā. Komandas tuvojas izslēgšanas spēļu fāzei un likmes sāk palikt augstākas. Piedāvājam ieskatu trīs cīņās, kuras īstens futbola cienītājs nedrīkst palaist garām.

Kanāda – Čīle

Kanāda noteikti sporta līdzjutējiem neasociējas ar futbolu, tomēr šai valstij ir teicama iespēja sasniegt Amerikas kausa TOP 8. Izlase A grupā ar trim punktiem ieņem otro vietu. Izšķirošajā spēlē pret Čīli izlasei der arī neizšķirts, lai sasniegtu ceturtdaļfinālu. Lai vai kā, Čīle iet uz pilnu banku. Ja komanda netiek pie trim punktiem, tad turnīrs ir galā.

Kanādas futbolistiem šī ir debija šajā turnīrā, kamēr Čīle ir bijusi bieža dalībvalsts Amerikas kausa izcīņā. Izlase 2015. un 2016. gados pat izcīnīja pirmo vietu. Pēdējais čempionāts gan tika aizvadīts 2021. gadā, kad Čīles vīri Brazīlijā finišēja septītajā pozīcijā. Čīle pēdējo reizi nepārvarēja grupu fāzi 2010. gadā. Vai Kanāda parūpēsies par pārsteigumu un to mainīs?

Cīņa paredzēta naktī uz 30. jūniju (plkst. 3:00 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri par favorīti uzskata Čīli, piešķirot izlases uzvarai koeficientu 2.11 apmērā. Kanādas triumfa varbūtība novērtēta ar reizinātāju 3.78, kamēr neizšķirtam atstāts 3.33.

Meksika – Ekvadora

Meksika patlaban ar trim punktiem divos mačos ieņem trešo vietu B grupā. Tik pat punktu ir arī izlases nākamajai pretiniecei Ekvadorai. Taibreika rezultātā augstāku vietu ieņem Ekvadora, kas nozīmē, ka neizšķirta gadījumā ceturtdaļfinālu sasniegs Ekvadora. Meksikai der tikai un vienīgi uzvara, lai sasniegtu labāko astotnieku. Jau zināms, ka pirmajā vietā ierindosies Venecuēla, bet ar pēdējo pozīciju grupā samierināsies Jamaika.

Ekvadoras futbolistu augstākais sasniegums šajās meistarsacīkstēs ir divreiz izcīnīta ceturtā vieta. Lai vai kā, pēdējās reizēs izlase ir finišējusi aptuveni starp astoto un 11. pozīciju. Meksika toties ir tikusi pie divām otrajām vietām, kā arī trim bronzas godalgām. Valstsvienībai gan šī ir atgriešanās čempionātā, jo komanda 2019. un 2021. gadā netika ielūgta startēt.

Bukmeikeri sagaida sīvu cīņu. Meksikas uzvarai piešķirts koeficients 2.73, bet Ekvadoras triumfam 2.74. Neizšķirts novērtēts ar 3.15. Mačs tiks aizvadīts naktī uz 1. jūliju (plkst. 3:00 pēc Latvijas laika).

Brazīlija – Kolumbija

Brazīlija turnīru sāka ar negaidītu bezvārtu neizšķirtu pret Kostariku. Tas nozīmē, ka vieta ceturtdaļfinālā vēl ne tuvu nav izcīnīta. Otrajā spēlē valstsvienību sagaida Kolumbijas izaicinājums. Izlase pirmajā cīņā ar 2:1 uzveica Paragvaju un lūkos sarūgtināt arī vareno futbola lielvalsti Brazīliju.

Brazīlija ”Copa América” ietvaros ir izcīnījusi deviņus čempionu titulus, 12 otrās vietas un septiņas bronzas. Komanda ir piedalījusies 37 reizes, neizcīnot godalgas vien deviņos turnīros. Kolumbija tikmēr pēdējā turnīrā tika pie bronzas godalgām. Izlases kontā arī viens tituls, kas tika izcīnīts savā laukumā 2001. gadā.

Pašsaprotami, ka favorītes statusā ir Brazīlija, kas ir futbola grands. Izlases uzvarai piešķirts koeficients 1.90, Kolumbijas panākumam nozīmēts 4.24, kamēr neizšķirtam piešķirts 3.48. Mača sākums jau naktī uz 3. jūliju (plkst. 4:00 pēc Latvijas laika).

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu futbola maču.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA