synottip

Kanāda pret Šveici, Zviedrija pret Čehiju: starts PČ hokejā pusfināliem

Uz pasaules čempionu godu vīriešu hokejā pretendē vairs tikai četras izlases. Čehijā notiekošajā pasaules čempionātā (PČ) klāt pusfinālu fāze. Pāru uzvarētājas soļos uz finālu, kamēr zaudētājām nāksies sadalīt bronzas godalgas.

Kanāda – Šveice

Pirmajā pusfināla pārī tiksies divas A apakšgrupas pārstāves. Kanāda ceturtdaļfinālā dominēja pret Slovākiju un uzvarēja ar rezultātu 6:3, sasniedzot pusfinālu jau devīto čempionātu pēc kārtas. Šveice ar rezultātu 3:1 tikmēr apspēlēja Vācijas izlasi, revanšējoties par pērn piedzīvoto zaudējumu šai izlasei ceturtdaļfnāla fāzē.

Jāpiemin, ka izlases šajā turnīrā tiksies jau otro reizi. Grupu turnīra ietvaros uzvaras laurus pamatlaikā ar rezultātu 3:2 plūca hokeja dzimtene Kanāda. Abas izlases demonstrē līdzīgu hokeju, tāpēc gaidāmā cīņa varētu būt intrigām bagāta.

Šī cīņa sāksies praktiski pēc pirmā dueļa jeb plkst. 19:20 pēc Latvijas laika. Bukmeikeri sola Zviedrijas dominances turpinājumu, piešķirot izlases uzvarai koeficientu 1.87. Čehijas panākumam tikmēr piešķirts 3.56, bet papildlaikam 4.27.

Čehija – Zviedrija

Čehija ceturtdaļfinālā spēlēja pacietīgu hokeju un ar hokejam netipisko rezultātu 1:0 uzveica ASV hokejistus. Zviedri tikmēr nebija tālu no fiasko. Izlase grupu turnīru noslēdza ar septiņiem panākumiem pamatlaikā un vien deviņiem ielaistiem vārtiem, taču ceturtdaļfinālā atdūrās pret Somiju. Skandināvijas duelī rezultāts tika atklāts vien nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām, kad to izdarīja Zviedrija. 58 sekundes pirms trešās trešdaļas izskaņas gan Somija izrāva pagarinājumu, kurā nopelnīja skaitlisko mazākumu, atzīstot Zviedrijas pārākumu ar rezultātu 1:2.

Jāatceras, ka meistarsacīkstes šogad norisinās tieši Čehijā, tāpēc šai izlasei par labu nāk savu līdzjutēju atbalsts un pilnās tribīnes. Nav gan noslēpums, ka Zviedrija aizvada ļoti stabilu turnīru, tāpēc izsist valstsvienību no līdzsvara būs sarežģīti.

Šis duelis paredzēts jau 25. maijā (plkst. 19:20 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri par izteiktu favorīti uzskata Kanādu, piešķirot tās uzvarai pamatlaikā koeficientu 1.82. Šveices triumfam tikmēr atstāts 3.68, kamēr neizšķirta jeb pagarinājuma opcijai piešķirts reizinātājs 4.35 apmērā.

Informējam, ka arī jebkurā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev ir iespēja vērot 2024. gada PČ hokejā spēles tiešraidē.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!