synottip

Kanelo kāpj atpakaļ ringā: pretī stāsies Džermels Čarlo

Kanelo kāpj atpakaļ ringā: pretī stāsies Džermels Čarlo

Naktī uz 1. oktobri boksa pasauli pāršalks kārtējā skaļā boksa cīņa. Plkst. 3:00 pēc Latvija laika ringā kāps Sauls Alvaress jeb Kanelo un Džermels Čarlo.

Kanelo ir ļoti pieredzējis bokseris un pasaulē nav daudz cilvēku, kuri varētu ringā viņu apturēt. Bokseris kopā aizvadījis 63 cīņas, uzvarot 59 no tām. Divas noslēgušās ar neizšķirtu, bet divās viņš zaudējis. Čarlo statistika gan nav īpaši sliktāka - 35 uzvaras, viens neizšķirts un viens zaudējums.

Abi bokseri ir vienaudži - 33 gadus veci. Kanelo gan savu debiju piedzīvoja divus gadus ātrāk. Čarlo gan par labu kalpo auguma parametri - viņš ir par septiņiem centimetriem garāks. Arī viņa rokas ir par pāris centimetriem garākas un var tālāk aizstiepties. Abi bokseri gan cīnās vienādā stilā. Čarlo ir uzvarējis 51.4% savu cīņu ar nokauta palīdzību, kamēr Kanelo ir bijis vēl letālāks - 61.9%.

Vienu no saviem diviem zaudējumiem Kanelo piedzīvoja pērn. Šogad viņam šī būs otrā cīņa - patlaban viņam ir divu uzvaru sērija. Čarlo gan šī būs pirmā cīņa pēc vairāk kā gada ilga pārtraukuma.  Kuram šāda situācija nāks par labu?

Bukmeikeri likumsakarīgi par favorītu gaidāmajā cīņā uzskata Kanelo, piešķirot viņa triumfam koeficientu 1.24. Čarlo tikmēr atstāts reizinātājs 3.30.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

 

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA