synottip

Kulminācija tuvojas: joprojām intriga par jauno Latvijas čempioni futbolā

Kulminācija tuvojas: joprojām intriga par jauno Latvijas čempioni futbolā

Ir atkal pienācis rudens jeb tas laiks, kad Latvijas futbola Virslīga iziet finiša taisnē. Katrai no komandām vēl jāaizvada vien četras spēles šosezon. Tāpat kā pērn, arī šosezon cīņa par čempiones titulu un medaļām būs līdz pat pēdējam mačam.

Līderes pozīcijā ar 80 punktiem patlaban atrodas ''Riga'' komanda, bet par trim punktiem mazāk ir RFS. Abas galvaspilsētas komandas ir uzvarējušas pēdējos trīs mačos pēc kārtas. Par spīti vietu sadalījumam, RFS komandai ir par vienu gūtu golu vairāk un par pieciem ielaistiem mazāk. Nedaudz vieglāks grafiks, teorētiski, ir RFS vienībai - pretī stāsies ''Tukums 2000/Telms'', ''Daugavpils'', ''Super Nova Salaspils'' un ''Metta''. ''Riga'' klubu sagaida tāds pats grafiks, tikai Tukuma komandu nomainīs bijusī čempione ''Valmiera''.

Sīvākā cīņa gan būs par bronzas godalgām. Tās nevar sadalīt veselas trīs komandas - ''Auda'', ''Valmiera'' un ''Liepāja''. Komandas turnīra tabulā ir sarindojušās viena aiz otra, trešajai līdz piektajai vietai esot vien četru punktu atstatumā. Visām šīm komandām gan pēdējie spēļu posmi bijuši neveiksmīgi. ''Auda'' cietusi divus zaudējumus pēc kārtas, kamēr ''Valmiera'' pēdējos četros mačos divreiz zaudējusi, bet divreiz cīnījusies neizšķirti. Liepājnieki tikmēr pēdējos piecos mačos cietuši trīs sakāves, bet divus mačus noslēguši bez uzvarētāja noskaidrošanas.

Visreālākās izredzes izcīnīt trešo vietu gan ir ''Auda'' komandai. Tai patlaban ir visvairāk punktu, kā arī nomināli vieglāks spēļu grafiks pretinieču ziņā. Ķekavas komandai ir atvērtas visas durvis, lai tiktu pie bronzas. Pirmā cīņa komandai gan būs tieši pret ''Liepāju'', kas ir kritiski svarīga abām komandām. ''Valmiera'' tikmēr sezonas noslēdzošajā mačā uzņems ''Riga'' futbolistus, bet iepriekšējās trīs spēles aizvadīs izbraukumā. Kurzemnieku grafiks ir neitrāls, tomēr ''Auda'' ir izteikta favorīte uz bronzu.

"Liepāja" un "Auda" savā starpā tiksies jau 21. oktobra dienas vidū. Cīņa paredzēta Kurzemē un tās sākums ir plkst. 15:00. Bukmeikeri par favorīti gaidāmajā duelī neuzskata nevienu no komandām. Šķiet, ka gaidāma aizraujoša cīņa! Liepājnieku uzvaras iespējas novērtētas ar koeficientu 2.47, kamēr "Auda" triumfam atstāts 2.48. Neizšķirtam piešķirts 3.42.

Solīdu sezonu Virslīgā aizvadījusi arī ''Jelgava'', kas vēl pagājušajā sezonā bija otrās divīzijas komanda. Vienība patlaban ieņem sesto vietu turnīra tabulā. Klubu gan šķir tikai seši punkti no pirmspēdējās vietas, tomēr komanda ir pelnījusi uzslavas. Pēdējās četras vietas aizņem tukumnieki, daugavpilieši, ''Metta'' un izteikti pēdējā ir Salaspils komanda.

Patlaban gan Virslīgā ir neliels pārtraukums. Spēles atsāksies 21. oktobrī, bet sezona noslēgsies 11. novembrī. Kura komanda virs galvas cels čempiones trofeju un sezonu noslēgs ar lepni paceltām galvām? Atgādināsim, ka gaidāmas arī pārspēles un jaunas komandas pievienošanās Virslīgai nākamajā sezonā.

Informējam, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu no atlikušajām sezonas spēlēm. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA