synottip

Latviešu uzbrucējs Krollis pārceļas uz Čehiju, lai palīdzētu “Vyskov” tikt uz augstāko divīziju

Latviešu uzbrucējs Krollis pārceļas uz Čehiju, lai palīdzētu "Vyskov" tikt uz augstāko divīziju

22 gadus vecais un talantīgas pašmāju uzbrucējs sezonu sāka Itālijas vienības "Spezia" rindās. Itālijas B sērijā viņš aizvadīja deviņus mačus, Itālijas kausā divas spēles, bet Itālijas A sērijā četras cīņas, 15 mačos negūstot savus pirmos vārtus leģionāra statusā. Pie daudz iespējām latvietis netika, jo nebija pamatsastāva spēlētājs. Tā nu "Spezia" ir izlēmusi Krolli līdz sezonas beigām izīrēt Čehijas otrās līgas klubam "Vyskov". Īres līgums ļauj izpirkt Kroļļa līgumu pēc tā beigām, kas nozīmē, ka viņš klubā varētu uzkavēties arī ilgāk. Jāpiemin, ka "Vyskov" ir Čehijas otrās līgas līdervienība. Turnīra uzvarētāja nākamajā sezonā startēs savas valsts augstākajā līgā, kamēr otrās un trešās vietas ieguvējas aizvadīs pārspēles, cīnoties par otro ceļazīmi uz vadošo divīziju.

Krollis uz "Spezia" pārcēlās 2023. gada janvārī, kad itāļi par transfēru samaksāja 1.2 miljonus eiro. Latvietis ir "Metta" audzēknis, kurš savu uzplaukumu piedzīvoja pirmspēdējā sezonā, kad "Valmiera" rindās kļuva par Latvijas čempionu un līgas labāko spēlētāju.

Debiju Čehijas kluba rindās Krollis varētu aizvadīt jau 2. martā (plkst. 15:30 pēc Latvijas laika). Viņa pārstāvētā "Vyskov" izbraukumā mēros spēkus pret "Kromeriz" komandu. Bukmeikeri tieši Kroļļa jauno klubu uzskata par favorīti cīņā uz uzvaru. "Vyskov" uzvarai piešķirts koeficients 1.94 apmērā, kamēr "Kromeriz" atstāts reizinātājs 3.72, bet neizšķirtam 3.27.

Tieši ar šo maču tiks atklāta sezonas otrā puse Čehijā, jo līdz šim komandas aizvadīja ziemas pārtraukumu. "Vyskov" 16 mačos ir izcīnījusi līderes godu, kamēr gaidāmā pretiniece "Kromeriz" ierindojas 13. pozīcijā 16 vienību starpā.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu futbola spēli.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA