synottip

Latvijā sāksies PČ sievietēm hokejā

Jau šī mēneša beigās sāksies Pasaules čempionāts (PČ) hokejā sievietēm. Pirmās divīzijas B grupas turnīrs no 31. marta līdz 6. aprīlim norisināsies Latvijā. Spēles tiks aizvadītas “Volvo” sporta centra ledus hallē. Visām biļetēm piemērota fiksēta cena piecu eiro apmērā.

Turnīra izspēle būs ļoti vienkārša. Tajā startēs sešas izlases starp kurām būs arī Latvija. Kopā jāaizvada piecas spēles – pret katru komandu viena. Paredzētas cīņas pret Slovākiju, Itāliju, Slovēniju, Poliju un Lielbritāniju. Izslēgšanas spēļu fāzes nebūs. Vietu izvietojums būs atkarīgs no šo piecu spēļu iznākumiem un sakrātajiem punktiem. Augšgala komandas kāps divīziju augstāk, vājākām dodoties līmeni zemāk. Katra spēle un katrs punkts ir no svara!

Zināms, ka valstsvienības sastāvā tiks iekļautas, galvenokārt, pašmāju turnīra dalībnieces. Sastāva komplektācijā, visticamāk, būs tikai “Rīga”, “Laima” un “Kurbads/Lauvas” klubu hokejistes. Leģionāru izlasē daudz nebūs, tomēr tas nenozīmē, ka sastāvs būs tas vājākais. Jāaizvada cienījams turnīrs ar labām sekmēm, neskatoties uz savu un citu komandu sastāviem.

Likumsakarīgi, ka Latvijas sieviešu izlases mērķis nav pirmā vieta. Hokejistes gan atdos sevi visu un centīsies sasniegt pēc iespējas augstvērtīgāku rezultātu. Lielu lomu izlases rindās spēlēs hokeja skolas “Rīga” audzēkne, Latvijas čempione un pašmāju turnīra vērtīgākā spēlētāja Kjāra Paula Želubovska. Turnīra labākā vārtsardze Evija Tētiņa no komandas “Laima” tikmēr, noteikti, būs daļa no Latvijas vārtu drošības. Atgādināsim, ka galvenā trenera funkcijas turpinās pildīt somu speciālists Hannu Saintula. Komandai būs jācenšas demonstrēt lielisku komandas spēli, lai sasniegtu labus rezultātus, nedomājot par individuālo sniegumu. Vai mūsu meitenēm izdosies patīkami pārsteigt hokeja pasauli?

Jāpiemin arī, ka tieši nedēļu iepriekš norisināsies A grupas turnīrs sievietēm. Šīs grupas meitenes tiksies Austrijā, lai aizvadītu turnīru. Hokeja entuziastiem būs interesanti pavērot arī šīs cīņas.

Bukmeikeri savas prognozes par gaidāmo turnīru vēl nav izteikuši, taču tas, visticamāk, tiks darīts jau pavisam drīz. Seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā un esi lietas kursā par visu.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu sieviešu hokeja spēli.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA