synottip

Latvija turpinās Pasaules kausu ar grupas spēli pret spēcīgo Franciju

Latvija turpinās Pasaules kausu ar grupas spēli pret spēcīgo Franciju

Jau 27. augustā jeb svētdien Latvijas vīriešu basketbola izlase aizvadīs savu otro spēli FIBA Pasaules kausa (PK) izcīņā. Pretī stāsies varenā Francija, kura netēmē vien uz medaļām, bet arī uz čempionu godu. Spēles sākums plkst. 16:30 pēc Latvijas laika, bet spēļu norises vieta nemainīga - Indonēzijas pilsēta Džakarta.

Latvija pirmajā mačā ar 109:70 sagrāva H grupas nominālo pastarīti Libānu. Francija tikmēr savu turnīra pirmo spēli vēl gaida.

Francijas sastāvs tiešām ir naidīgs. Garajā galā komandu sargā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Minesotas ''Timberwolves'' centrs un trīskārtējs līgas labākais aizsardzības spēlētājs Rudī Gobērs. Uzbrucēju vidū tikmēr ir Ņujorkas ''Knicks'' spēlētājs Evans Furnjē un Losandželosas ''Clippers'' pārstāvis Nikolā Batums. Batums gan iepriekš minēja, ka pēc Parīzes Olimpiskajām spēlēm (OS) plāno savu karjeru noslēgt.

Arī pārējais izlases sastāvs nav peļams - Franciju pārstāv arī Geršons Jabusele no Madrides ''Real'' un citi Eirolīgas produkti. Izlase ir nokomplektēta ļoti profesionāli un tai īsti nav neviena roba sastāvā. Vienīgais zaudējums ir Šarlotes ''Hornets'' saspēles vadītājs Franks Nilikinā, kurš pārbaudes spēlē pirms PK iedzīvojās savainojumā. Viņa klātbūtne izlasi būtu pastiprinājusi vēl vairāk.

Latvijas sastāvs paliks nemainīgs jeb tāds pats kā PK debijas spēlē. Bez Bostonas ''Celtics'' centra Kristapa Porziņģa, bet ar Oklahomsitijas ''Thunder'' uzbrucēju Dāvi Bertānu, viņa brāli un izlases kapteini Dairi Bertānu, kā arī Rodionu Kurucu un citiem talantīgiem spēlētājiem. Komanda ir saliedēta un lielisku darbu treneru korpusā veic arī izlases stūrmani Luka Banki, tāpēc izredzes izlasei ir.

Lai Latvija iekļūtu izslēgšanas spēlēs, ir obligāti jāuzvar vismaz viena no atlikušajām divām spēlēm. Tas gan nebūs viegli, jo nākamais duelis ir pret Franciju, bet noslēdzošā grupu spēle pret Kanādu. Abas no izlasēm pretendē uz medaļām. Tas vien nozīmē to, ka teorētiski izslēgšanas spēles Latvijai jau ir sākušās tagad. Bet vai izdosies aizsniegties līdz pasaules TOP 16?

Atgādināsim, ka kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev būs lieliska iespēja sekot līdzi lielai daļai no gaidāmajām PK spēlēm. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA