synottip

Latvijas bijusī pirmā rakete Sevastova turpina cīņu WTA 125 turnīrā Andorā

Latvijas bijusī pirmā rakete Sevastova turpina cīņu WTA 125 turnīrā Andorā

Andorā turpinās WTA 125 tenisa čempionāts hallē uz cietā seguma. Tajā piedalās arī kādreizējā Latvijas pirmā rakete un bijusī pasaules 11. raketes titula īpašniece Anastasija Sevastova.

Sevastova atgriezās kortā 28. novembra vakarā, kad aizvadīja pirmo cīņu pēc maternitātes pauzes. Viņa uz šo turnīru bija saņēmusi īpašu ielūgumu, kas ļāva viņai mērot spēkus ar Spānijas desmito labāko tenisisti - Irenu Buriljo. Buriljo WTA rangā patlaban ieņem 260. vietu, iepriekš esot arī 207. pozīcijā. Lai gan pirmo setu uzvarēja spāniete (6:7), nākamajos divos Sevastova dominēja (6:2 un 6:1), izcīnot pārliecinošu uzvaru.

Nākamā Sevastovas pretiniece būs 23 gadus vecā ukraiņu tenisiste un pasaules 106. rakete Dajana Jastremska. Gaidāmā cīņa būs jaunība pret pieredzi: liepājnieci sagaida desmit gadus jaunāka un sešus centimetrus garāka pretiniece. Jastremska šogad ir uzvarējusi 34 no 60 cīņām (56.7%), bet karjerā triumfējusi 208 no 355 dueļiem (58.6%).

Sevastovai tikmēr šogad šī bija pirmā nopietnā cīņa. Jaunā māmiņa sacensību apritē atgriezās šopavasar, kad maijā izcīnīja divas uzvaras Austrijas līgā, kas gan neietilpst pasaules tūrē. Ilgās nespēlēšanas dēļ gan Sevastova pasaules rangā nav jau kopš 30. janvāra. Šis būs pirmais nopietnais pārbaudījums pašmāju tenisistei.

Par favorīti gaidāmajā cīņā gan tiek uzskatīta latvietes pretiniece Jastremska, kuras uzvarai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 1.41. Sevastovas panākumam tikmēr atstāts reizinātājs 2.78, kas šāda tipa turnīram ir ļoti iespaidīgi. Vai latvietei izdosies sarūpēt pārsteigumu gaidāmajā cīņā? Sevastova ar Jastremsku kortā tiksies jau 30. novembrī, plkst. 11:00 pēc Latvijas laika.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot šo tenisa dueli. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA