synottip

Latvijas čempione telpu futbolā: “Riga” vai RFS?

Telpu futbola Virslīgas sezona ir teju noslēgusies. Pāris mačos vien atliek noskaidrot Latvijas čempioni futzālā. Galvaspilsētu duelī titulu savā starpā sadalīs ”Riga” un RFS komandas.

Sērijas pirmo maču ar panākumu soda sitienu sērijā iesāka RFS komanda, triumfējot ar 4:3. ”Riga” gan prata atgūties un nākamajā mačā uz tablo uzrādīja sev labvēlīgu 2:0. Tas nozīmē, ka sērijā līdz trim uzvarām rezultāts ir 1-1. Jāpiemin, ka visas fināla spēles tiek aizvadītas ”Arēna Rīga” telpās.

Abas komandas bija arī izteikti labākas regulārajā sezonā par savām pretiniecēm. ”Riga” uzvarēja visās 16 pamatturnīra spēlēs, kamēr RFS zaudēja tikai pret ”Riga”, triumfējot 14 no 16 mačiem. Regulārajā sezonā ”Riga” izcīnīja panākumus ar 8:2 un 5:2.

Ceturtdaļfināla sērijas abāma komandām bija kruīzs. ”Riga” kā ar ceļa rulli pārbrauca pāri ”Raba”/FPA komandai (16:0 un 12:0). RFS tikmēr nokārtoja formalitātes pret ”Salaspils” vīriem (10:1 un 13:0). Pusfināla sērijā ”Riga” jau bez grūtībām uzveica Jēkabpils ”Lūši/Ošukalns” komandu (6:2 un 9:1), kamēr RFS grāva ”Nikers” komandu (9:2 un 10:3).

Jāpiemin, ka ”Riga” klubu pārstāv slavenais portugālis Rikardinju, kurš karjeras gaitā ir jau sešas reizes atzīts par labāko telpu futbolistu visā pasaulē. ”Riga” rindās ir seši leģionāri, ieskaitot galveno treneri, bet RFS pārstāv četri ārzemnieki.

Fināla sērija turpināsies jau 17. maijā, kad komandas aizvadīs trešo cīņu. Viena komanda nonāks soļa jeb uzvaras attālumā no čempionu trofejas. Spēles sākums plkst. 19:00. Bukmeikeri vēl nav izteikuši prognozes gaidāmajai cīņai, tomēr seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā, jo tas taps darīts jau pavisam drīz.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot sporta spēles tiešraidē.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA