synottip

Latvijas čempionei “Valmierai” atbildes spēle UEFA ČL kvalifikācijā pret Ļubļanas “Olimpija”

Latvijas čempionei "Valmierai" atbildes spēle UEFA ČL kvalifikācijā pret Ļubļanas "Olimpija"

11.jūlijā debiju UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīrā piedzīvoja Latvijas futbola Virslīgas čempione ''Valmiera''. Komanda Slovēnijas galvaspilsētā Ļubļanā ar 1:2 kapitulēja šīs valsts čempionei ''Olimpija''. Atbildes spēle tiks aizvadīta jau 19. jūlijā, kad abas vienības tiksies Jāņa Daliņa stadionā.

Jāsaka gan, ka pirmā dueļa rezultāts neatbilda spēles gaitai. Teju katrā spēles aspektā bija jūtams ''Olimpija'' komandas pārsvars un par to liecināja arī statistika. Slovēņi kontrolēja bumbu 67% no spēles laika, kamēr valmierieši vien 33%. ''Valmieras'' spēlē bija daudz tehnisko brāķu, neprecīzu piespēļu un no malas bija vērojams divu dažādu kalibru komandu spēle. Latvijas klubs lielāko daļu spēles bija iespiesti savā laukumā pusē, kamēr laukuma saimnieki noteica noteikumus laukumā.

Spēles 74. minūtē ''Olimpija'' bija vadībā ar 2:0. Valmierieši spēles laikā praktiski neko bīstamu nespēja izveidot, taču 87. minūtē tie vienus samocītus vārtus guva uz slovēņu vienaldzības rēķina. Vienīgo ''Valmieras'' vārtu autors bija senegālietis Meisa Diops, kurš ieies vēsturē kā pirmais valmierietis, kurš guvis vārtus UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra ietvaros.

Intriga divu spēļu summā vēl saglabājas, taču tā ir ļoti minimāla. Valmieriešiem savā laukumā ir jāuzvar ar vismaz divu vārtu pārsvaru vai jāuzvar ar +1 un jācer uz veiksmi pēcspēles soda sitienos. Abi šie scenāriji ir praktiski nereāli, zinot abu komandu spēku un prasmju samēru.

Par neko labu neliecina arī ''Valmieras'' nepārliecinošais sniegums Latvijas čempionātā jeb Virslīgā. Pašreizējā čempione pērnās sezonas brīnumu, visticamāk, neatkārtos. Komanda ieņem trešo vietu turnīra tabulā. 22 mačos vienība tikusi vien pie deviņiem panākumiem, izcīnot kopā 34 punktus. Tas ir par 18 punktiem mazāk kā otrajā vietā esošajai RFS un par 21 punktu mazāk kā līderei ''Riga''. ''Valmierai'' uz papēžiem arī min ''Liepāja'' un ''Auda'', kas atrodas nedaudz zemāk, bet atpaliek vien par trim punktiem.

 

Sezonas gaitā Latvijas čempioni ir piemeklējuši arī ļoti apkaunojoši zaudējumi - piemēram, 0:1 pret līgas pastarīti Salaspils ''Super Nova'', kuras kontā vien divas uzvaras 22 spēlēs. Klāt nāk arī 0:2 sakāve pret debitanti ''Jelgavu'' un neizšķirts pret astotās vietas īpašnieci ''Daugavpili'' - 1:1. Čempiones sniegums, pagaidām, nav bijis tas pārliecinošākais, bet vai tas mainīsies?

19. jūlija mačs starp ''Valmieru'' un ''Olimpija'' sāksies jau plkst. 18:00. Par izteiktu favorīti ar koeficientu 1.68 tiek uzskatīta Ļubļanas vienība. Valmieriešu uzvarai tikmēr piešķirts reizinātājs 4.61, bet neizšķirtam - 4.02. Vai ''Valmiera'' var paveikt brīnumu un šokēt futbola pasauli?

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

 

Kā arī visu jūlija mēnesi norisinās jūlija likmju turnīrs – iemaksā ar kodu “turnirs”, veic likmes un saņem līdz pat divām 25 eiro likmēm!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA