synottip

Latvijas e-sportists broky cīnās par 400 tūkstošu ASV dolāriem CS:GO datorspēles turnīrā

Latvijas e-sportists broky cīnās par 400 tūkstošu ASV dolāriem CS:GO datorspēles turnīrā

Strauji uz priekšu rit datorspēles CS:GO turnīrs ''IEM Cologne 2023'', kurā dalību ņem arī Latvijas vadošais e-sportists Helvijs ''broky'' Saukants. Viņa pārstāvētā ''FaZe Clan'' komanda jau ir garantējusi 12. vietu Ķelnes turnīrā, tomēr galvenais mērķis vēl nav sasniegts.

30. jūlijā ''FaZe Clan'' aizvadīja savu pirmo B apakšgrupas spēli, kurā ar 2:1 apspēlēja Zviedrijas ''Ninjas In Pyjamas'' vienību. Pirmā karte bija ''Mirage'' un ''FaZe Clan'' tajā atradās vadībā ar 10:5, tomēr otrajā puslaikā zaudēja pretiniekiem un nonāca iedzinējos. Klupšanas akmens bija astoņi zaudēti raundi pēc kārtas.

Turpinājuma gan ''FaZe Clan'' dominēja - uzvara ''Overpass'' mapē ar 16:5 un ''Nuke'' kartē ar 16:7. Panākums bija izteikti īpašs, jo komandas trenera amatā debiju piedzīvoja Filips ''NEO'' Kubskis.

Latvijas e-sporta pārstāvis ''broky'' šajā mačā bija otrs labākais spēlētājs, dueli noslēdzot ar statistiku 57-36 un reitingu 1.28. Interesanti, ka labāks par viņu bija vien viņa komandas biedrs ''ropz'', kurš nāk no mūsu kaimiņvalsts Igaunijas.

Šajā turnīra dalību ņem 16 komandas un ''FaZe Clan'' ir pašreizējā čempione. Likmes ir ļoti augstas un komandas mērķis vienmēr ir bijis pirmā vieta. Pirmās vietas ieguvēja šajā turnīrā tiks pie 400 tūkstošiem ASV dolāru, bet kopējais balvu fonds sasniedz apaļu miljonu. Kvalifikācijas turnīru tikmēr nepārvarēja ''Liquid'' komanda, kuru pārstāv otrais labākais Latvijas e-sportists Mareks ''YEKINDAR'' Gaļinskis.

Nākamā cīņa latviešu e-sportistam un viņa pārstāvētajai ''FaZe Clan'' paredzēta jau 31. jūlija vakarā (plkst. 17:00 pēc Latvijas laika), kad komandai pretī stāsies ''G2 Esports''. Uzvara šajā cīņa nozīmētu, ka latvieša komanda grupas finālā cīnīsies pret ''Vitality'' un ''Mouz'' dueļa pārāko komandu. Zaudējuma gadījumā ''FaZe Clan'' tiks pārvietota uz apakšējo zaru, kas nozīmētu, ka nepieciešamas divas uzvaras pēc kārtas, lai iekļūtu ''play-off'' kārtā.

Bukmeikeri gan uzskata, ka ''FaZe Clan'' izcīnīs uzvaru šajā duelī, piešķirot komandas triumfam reizinātāju 1.53. Pretiniekiem jeb ''G2 Esports'' tikmēr atstāts koeficients 2.20. Atgādināsim, ka koeficienti laika gaitā var mainīties.

 

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA