synottip

Latvijas futbola izlase cīnīsies par ikgadējo Baltijas kausu

Pēc ilgāka pārtraukuma kopā atkal savākusies Latvijas nacionālā vīriešu futbola izlase. Valstsvienība cīnīsies par ikgadējo Baltijas kausu. Pirmo cīņu mūsu izlase aizvadīs jau 8. jūnijā (plkst. 16:00), kad Liepājas stadionā ”Daugava” uzņems kaimiņvalsti Lietuvu.

Organizatori biļešu tirdzniecības mājaslapā norāda, ka Latvija un Lietuva futbola laukumā ir spēkojusies vairāk kā 50 reižu. Labāka savstarpējā bilance ir tieši Latvijai, kura patlaban ir arī Baltijas kausa turētāja. Pēdējo reizi izlases tikās Liepājā 2016. gadā, kad ar rezultātu 2:1 uzvaru izcīnīja Latvijas futbolisti.

Tiek arī minēts, ka Baltijas kauss ir pats senākais izlašu futbola turnīrs pasaulē, kurš ir aktīvs arī tagad. Pirmo reizi tas norisinājās 1928. gadā, kas nozīmē, ka strauji tuvojas šo sacensību 100. gada diena. Latvija ir titulētākā turnīra dalībvalsts.

Dažādu veselības problēmu dēļ izlasei Baltijas kausa izcīņā nepalīdzēs centra uzbrucējs Roberts Uldriķis un pussargs Eduards Emsis. Ierindā gan ir tādi vīri kā Raimonds Krollis, Marko Regža, Dāvis Ikaunieks un citi.

Otrā cīņa Latvijai būs pret Igauniju vai Fēru salām. Tas būs atkarīgs no savu un pretinieku uzrādītajiem rezultātiem.

Šī ir otrā treniņometne jaunā trenera un itāļu speciālista Paolo Nikolato vadībā, kopš viņš pie izlases grožiem nomainīja Daini Kazakeviču. Spēle pret Lietuvu būs arī viņa pirmā mājas spēle.

Bukmeikeri vēl nav izteikuši prognozes un publicējuši koeficientus par gaidāmajām spēlēm, tomēr seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā, lai par aktualitātēm uzzinātu pirmais. Cīņas būs karstas!

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var būt iespēja vērot kādu futbola maču.

Reģistrējies synottip.lv, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA