synottip

Latvijas futbola izlase mēģinās uzveikt Horvātiju un sarūpēt valstij dāvanu dzimšanas dienā

Latvijas futbola izlase mēģinās uzveikt Horvātiju un sarūpēt valstij dāvanu dzimšanas dienā

Latvijas dzimšanas dienā jeb 18. novembra vakarā Rīgu atkal pārņems “futbola drudzis”. Eiropas čempionāta kvalifikāciju noslēgs Latvijas futbola izlase, “Skonto” stadionā uzņemot spēcīgo Horvātiju. Spēles sākums plkst. 19:00.

Lai gan cerības nebija lielas, Latvijas futbola izlase pamatīgi sarūgtināja savus līdzjutējus. Jau pirms noslēdzošās cīņas ir skaidrs, ka Latvija finišēs pēdējā jeb piektajā pozīcijā savā grupā. Septiņās aizvadītajās spēlēs latviešiem tikai viena uzvara - 2:0 pret Armēniju. Septiņos mačos mūsu futbolisti guvuši piecus, bet ielaiduši 17 vārtus. Četros zaudējumos Latvija nav guvusi nevienu golu, paliekot “sausā”.

Tieši pret Horvātiju gājis vissmagāk. Pirmajā tikšanās reizē šajā kvalifikācijā tika kapitulēts ar 0:5 pret šo komandu. Bilancē arī 0:2 pret Velsu. Pēdējo spēli izlase aizvadīja 15. oktobrī, kad savā laukumā ar 0:4 tika kapitulēts Turcijai. Šajā ciklā izlasei ir gājis samērā smagi.

Lai gan izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs turpina vadīt komandu, līdzjutēji par to ir neapmierināti, uzskatot, ka viņam savs postenis būtu jāatstāj. Jāpiemin, ka pēdējā spēlē izlases fani pat piketēja pret Kazakeviču, apzināti pirmajā puslaikā atstājot fanu sektoru tukšu. Tā tika pausta nostāja pret galveno treneri. Izlases spēlētāji gan Kazakeviču atbalsta, uzsverot, ka trenera maiņa vai kāda eksperta piesaiste no ārzemēm nebūtu tas labākais variants. Arī Kazakevičs pirms spēles ir paudis, ka valstsvienībai ir ambīcijas pret Horvātiju nospēlēt kvalitatīvi. Līdzjutēji to būtu pelnījuši, bet vai sanāks?

Arī bukmeikeri nelolo cerības uz Latvijas uzvaru. Mūsu vīru panākuma varbūtība novērtēta ar fenomenālu koeficientu 22.59. Neizšķirtam tikmēr atstāts iespaidīgs 7.80, bet horvātu uzvarai niecīgs 1.11. Vai mūsu izlasei izdosies pārsteigt?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var būt iespēja sekot līdzi šim futbola mačam. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA