synottip

Latvijas futbola izlasei pārbaudes spēles pret Kipru un Lihtenšteinu

Latvijas futbola izlase atgriežas laukumā! Valstsvienībai nedēļas laikā paredzētas divas pārbaudes spēles izbraukumā. Vai kvēlākos kājbumbas fanus mūsu valstī beidzot iepriecinās kāda sen gaidīta uzvara?

21. martā (plkst. 19:00 pēc Latvijas laika) izlase AEK arēnā mēros spēkus pret Kipras futbolistiem. Piecas dienas vēlāk jeb jau 26. martā (arī plkst. 19:00) ”Antonis Papadopoulos” stadionā pretī stāsies arī Lihtenšteinas komanda.

Izlase ar šīm divām spēlēm piecu dienu intervālā sāks gatavošanos UEFA Nāciju līgas C4 grupas turnīram, kas sāksies jau septembrī. Pirms tam gan paredzēta arī Baltijas kausa izcīņa. Nevar izslēgt no radara arī varbūtību, ka laika gaitā Latvija var ar kādu no futbola izlasēm vienoties par papildus pārbaudes spēļu aizvadīšanu, lai kvalitatīvi sagatavotos svarīgajiem turnīriem.

Pēdējo cīņu Latvijas izlase aizvadīja pērnā gada 21. novembrī, kad galvenā trenera amatā vēl bija Dainis Kazakevičs. Līdzjutēji ilgi un dikti protestēja, cenšoties panākt Kazakeviča atlaišanu. Fanus toreiz neapmierināja blāvais izlases sniegums un mazās cerības uz cienījamu sniegumu. Pēc zaudējuma Polijai (0:2) toreiz arī tika lemts par trenera atstādināšanu no amata. Izlasei nu ir ieilgusi trīs zaudējumu sērija, kuru lūkos pārtraukt jaunais izlases stūrmanis – itāļu speciālists Paolo Nikolato, kurš samērā nesen pārņēma valstsvienības vadoņa grožus.

Jaunais treneris ir minējis, ka izlases vīri ir smagi strādājuši. Tagad priekšā ir pārbaudes spēles un tajās ir jāspēlē bez bailēm. Esot svarīgi, lai spēlētāji ir brīvi un atraisīti, kā arī nebaidās kļūdīties. Var noprast, ka no komandas var sagaidīt brīvu futbolu, tomēr par spēles plānu nekas nav teikts. Zināms, ka kapteiņa statuss būs piešķirts Kristeram Toberam.

Vārtu drošība tiks uzticēta 25 gadus vecajam Rihardam Matrevicam, kurš ir pašmāju kluba ”Riga” cietoksnis. Tāpat laukumā būs redzams Latvijas čempions un RFS kluba līderis Jānis Ikaunieks. Sastāvā iekļauts arī ārzemēs spēlējošais Roberts Uldriķis, RFS spēlētājs Marko Regža un citi labi zināmi vārdi pašmāju futbolā.

Latvijas un Kipras duelī par favorīti tiek uzskatīta mājiniece, kuras triumfam bukmeikeri piešķīruši koeficientu 2.38 apmērā. Letiņu panākuma opcijai atstāts reizinātājs 3.30, bet neizšķirts novērtēts ar solīdu 3.06. Bukmeikeru prognozes par Lihtenšteinas spēli gan vēl ir jāgaida.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu futbola maču.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA