synottip

Latvijas futbolisti marta izskaņā ar cīņu pret Velsu uzsāks EURO 2024 kvalifikācijas turnīru

Latvijas futbolisti marta izskaņā ar cīņu pret Velsu uzsāks EURO 2024 kvalifikācijas turnīru

Jau 23. martā sāksies 2024. gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra pirmais posms futbolā. Šoreiz dalību tajā ņem 53 UEFA dalībvalstis, kuru vidū ir arī Latvija. Euro 2024 finālturnīrs norisināsies jau nākamgad - Vācijā. Likmes uz visām kvalifikācijas turnīra spēlēm var veikt ''synottip.lv'' mājaslapā.

Diemžēl, tomēr arī šoreiz Latvijas iespējas kvalificēties finālturnīram ir vien teorētiskas. Visas valstsvienības tika sadalītas pēc UEFA Nāciju līgas 2022./2023. gada sezonas rezultātiem sešos grozos. Latvija atradās piektajā grozā, kas nozīmēja, ka pie nomināli vājāka pretinieka varēja tikt vien gadījumā, ja iekļūtu grupā, kurā ir sešas komandas. Kopā kvalifikācijas turnīrā ir desmit apakšgrupas - septiņās no tām piecu komandu konkurence, bet trīs grupās pa sešām komandām. Grupu izloze tika veikta pērnā gada 9. oktobrī un Latvija tika iedalīta D apakšgrupā. Izlases topošās pretinieces - Horvātija, Velsa, Armēnija un Turcija.

Pirmā cīņa mūsu futbolistiem paredzēta jau 28. marta vakarā (plkst. 21:45), kad tiks aizvadīta izbraukuma spēle Kārdifas stadionā pret Velsu. Velsai tā būs jau otrā cīņa, jo 25. marta vakarā (arī plkst. 21:45) izlase iesāks kvalifikācijas turnīru pret spēcīgo Horvātiju. Šajā spēlē Velsas triumfam piešķirts koeficients 5.02, kamēr Horvātijas uzvara likto summu reizinātu ar 1.66. Velsiešiem tā būs izbraukuma spēle, tāpēc latvieši var pūlēties pēcāk sarūpēt pārsteigumu un atņemt pretiniekiem kādu punktu uz noguruma rēķina.

Daiņa Kazakeviča padotos gan pirms tam sagaida pārbaudes spēle. Mūsu futbolisti 22. martā viesosies Īrijā, lai sagatavotos kvalifikācijas turnīram ar cīņu pret Īrijas valstsvienību. Zināms, ka spēle norisināsies Aviva stadionā Dublinā. Vienas biļetes cena sektorā, kas atvēlēts Latvijas izlases līdzjutējiem, ir 35 eiro. Līdz šim Latvija ar Īriju mērojusi spēkus piecas reizes, visās triumfējot īriem.

Latvija aizvadīs divas spēles ar katru no kvalifikācijas turnīra pretiniecēm - vienu savā laukumā, otru izbraukumā. Pēc dueļa ar Velsu nākamā spēle būs vien 16. jūnijā, kad Latvijā viesosies Turcijas futbolisti. Cīņas nebūs vieglas, tomēr raksturs var kritiski svarīgs cīņā par punktiem, tāpēc svarīgs būs arī līdzjutēju atbalsts. Varbūt tieši šoreiz mūsu futbolisti paveiks brīnumu?

Jau pirmajā spēļu dienā kājbumbas līdzjutējus priecēs kvalitatīvs futbols un pat derbiji. Itālija pirmajā cīņā uzņems Angliju, bet Portugāle cīnīsies ar Lihtenšteinu. Dienu vēlāk spēcīgā Serbija uzņems arī mūsu kaimiņvalsts Lietuvas spēlētājus. Būs karsti!

Jāpiemin, ka EČ finālturnīram kvalificēsies katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas. Latvija finālturnīrā līdz šim piedalījusies tikai vienu reizi, kad pirms 19 gadiem iekļuva labāko 16 komandu vidū. Visos pārējos gadījumos Latvijas izlase EČ kvalifikācijā nav izcīnījusi augstāku vietu grupā par ceturto.

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA