synottip

Latvijas handbola izlase Valmierā uzņems Igauniju un sāks PČ kvalifikāciju

Latvijas handbola izlase Valmierā uzņems Igauniju un sāks PČ kvalifikāciju

2025.gada Pasaules čempionāta kvalifikācija handbolā ir klāt. Latvijas vīriešu izlase to sāks jau 2. novembra vakarā, kad Valmieras Olimpiskajā centrā uzņems Igaunijas handbolistus. Spēles sākums plkst. 19:40.

Latvijas izlases galvenais treneris Davors Čutura no Serbijas un viņa asistents Arnolds Straume pieteikumā ir iekļāvuši 17 handbolistus, no kuriem deviņi profesionāli spēlē ārzemēs. Tie ir Edgars Kukšs, Ralfs Geislers, Rauls Erlends Serafimovičs, Endijs Kušners, Jevgeņijs Rogonovs, Roberts Rancāns, Jānis Pāvels Valkovskis, Artūrs Meikšāns un Raivis Gorbunovs. Pārējie astoņi spēlētāji pārstāv pašmāju klubus - Artūrs Kuģis, Ričards Juzups, Kristiāns Ingus Jonuška, Linards Usāns, Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs, Kārlis Krūmiņš, Andis Bors un Valdis Kalniņš.

Tāpat izlases treneru korpusam pievienojušies divi eksperti no Spānijas augstākās līgas kluba "Cisne Balonmano" - video analīzes speciālists Laureano Martinezs Simons, kā arī fiziskās sagatavotības un vārtsargu treneris Santjago Garido Pintoss.

Latvijas cerības gan pasliktina robi sastāvā jeb līderu nespēlēšana. Zināms, ka pirmajā mačā pret Igauniju izlasei nepalīdzēs Vācijas 1. Bundeslīgas līgas komandā "MR Melsungen" spēlējošais Dainis Krištopāns. Tāpat iztrūks arī Vācijā spēlējošais vārtsargs Rolands Ļebedevs. Mikrotraumu dēļ komandai nepalīdzēs trīs svarīgi rotācijas spēlētāji no vietējā čempionāta komandas "ZRHK Tenax Dobele" - Antons Šuleiko, Nils Kreicbergs un Ņikita Pančenko.

Latvijas un Igaunijas handbola izlases pēdējo reizi savstarpēji tikās 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā. Toreiz Latvija divu spēļu summā izcīnīja drošu panākumu - savā laukumā ar 30:24, bet izbraukumā ar 24:18. Pagājušā gada PČ kvalifikācijā letiņi gan trīs spēlēs piedzīvoja divus zaudējumus un vienreiz nospēlēja neizšķirti - 23:36 pret Itāliju, 19:26 pret Fēru salām un 30:30 pret Luksemburgu. Likumsakarīgi, ka izlase nākamajai kārtai nekvalificējās. Situācija nav tā spožākā, jo igauņi tikmēr ir teju savā spēcīgākajā sastāvā, tomēr cerības joprojām nav zudušas.

Gaidāmajā duelī par izteiktiem favorītiem tiek uzskatīti igauņi, kuru uzvarai piešķirts koeficients 1.49. Latvijas panākumam tikmēr atstāts reizinātājs 3.18. Adrenalīna meklētājiem piemeklēta arī neizšķirta opcija ar koeficientu 8.60.

Jāpiemin, ka atbildes spēle ilgi nebūs jāgaida. Abas komandas vēlreiz tiksies jau sestdien jeb 4. novembrī, kad Latvijas izlase dosies izbraukumā uz Tallinu. Vai Latvijas vīriešu handbola izlasei izdosies iesākt šo kvalifikāciju ar divām uzvarām?

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja sekot līdzi šai cīņai. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA