synottip

Latvijas hokeja izlase atgriežas laukumā ar divām pārbaudes spēlēm savā laukumā pret Franciju

Latvijas hokeja izlase atgriežas laukumā ar divām pārbaudes spēlēm savā laukumā pret Franciju

Jau 9. un 10. novembrī Latvijas hokeja izlase atgriezīsies uz ledus. "Daugavas" ledus hallē tiks aizvadītas divas pārbaudes spēles pret Francijas valstsvienību. Izlase nebūs optimāli spēcīgākajā sastāvā, kamēr Francijas kodols būs praktiski maksimāli naidīgs. Abas spēles sāksies plkst. 19:30. Likmes uz abiem mačiem vari veikt "synottip.lv" mājaslapā.

Sastāvā iekļauti septiņi spēlētāji no iepriekšējā Pasaules čempionāta, kurā mūsu vīri izcīnīja bronzas godalgas. Tāpat arī, pagaidām, sastāvā var redzēt četru debitantu uzvārdus. Gadījumā, ja viņi tiks laukumā, tad izlasē viņiem tā būs debija.

Izlases pirmā vārtsarga lomu dalīs Ivars Punnenovs un Ēriks Vītols. Vietējās komandas "Kurbads" vārtu vīrs Arginto Milbergs ir izlases trešā opcija. No aizsargiem zināmākais ir bronzas vārtu autors pret ASV - Kristiāns Rubīns, bet starp uzbrucējiem līderi ir Mārtiņš Dzierkals un Renārs Krastenbergs. Likumsakarīgi, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) latvieši nepalīdzēs izlasei jaunās sezonas starta dēļ. Teorētiski gan Latvijas valstsvienība "uz papīra" joprojām ir pārāka par savu pretinieci.

Abas komandas ir ar zināmu vēsturi. Francija 2015. gada Pasaules čempionātā varēja Latviju nosūtīt divīziju zemāk, taču deviņas sekundes pirms pamatlaika beigām nerealizēja fantastisku iespēju gūt uzvaras vārtus. Toreiz izlasi glāba Edgars Masaļskis. Lai arī Latvijas hokeja izlase praktiski vienmēr ir skaitījusies nomināli spēcīgāka par Franciju, ne vienmēr tas ir atspoguļojies uz tablo. Francijai bieži vien ir sanācis iedzelt latviešiem hokejā. Lai gan šīs būs tikai pārbaudes spēles, tās joprojām būs ļoti principiālas. Latvijai par labu nenāks arī kapteiņa Kaspara Daugaviņa, uzbrucēja Rodrigo Ābola un citu Eiropas hokeja līgu pārstāvju nespēlēšana.

Zināms, ka abos šajos mačos pret Franciju tribīnes būs pilnas. Ledus halles kapacitāte ir zem 1000 sēdvietām un biļetes uz abām spēlēm bija izpārdotas jau pirms vairākām dienām. Lielākie hokeja līdzjutēji arī sākuši šūmēties, jo daudzi no viņiem palika aiz borta, netiekot pie iespējas vērot spēles klātienē. Hokejs tomēr ir viens no populārākajiem sporta veidiem mūsu valstī, īpaši jau pēc izcīnītās trešās vietas visā pasaulē, tomēr spēles tik un tā tiek rīkotas mazietilpīgās hallēs.

Izlase pēc šīm divām pārbaudes spēlēm dosies uz Slovākijas galvaspilsētu Bratislavu, kur piedalīsies nelielā turnīrā. Tajā startēs arī mājiniece Slovākija un Norvēģija. Zināms, ka Harija Vītoliņa vadītā komanda pirms 2024. gada Pasaules čempionāra aizvadīs arī pārbaudes mačus pret Somiju, Šveici, Austriju un vēlreiz pret Norvēģiju.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ''SynotTip'' sporta bāriem Tev var būt lieliska iespēja sekot līdzi šim duelim. Koeficienti gan laika gaitā var mainīties.

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu ''sports30'' un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA