synottip

Latvijas hokeja izlase Slovākijā piedalīsies “Kaufland” kausa izcīņā

Latvijas hokeja izlase Slovākijā piedalīsies "Kaufland" kausa izcīņā

Latvijas hokeja izlase teju optimālajā sastāvā dosies uz Slovākijas pilsētu Bratislavu, lai no 13. līdz 15. decembrim piedalītos "Kaufand" kausa izcīņā. Tas ir neliels turnīrs, kurā izlasēm būs iespēja pieslīpēt maiņas un stratēģijas gaidāmajam 2024. gada Pasaules čempionātam (PČ) hokejā.

Turnīrā piedalīsies vien trīs izlases - Latvijas, Norvēģijas un Slovākijas. Vienības tiksies savā starpā tikai vienu reizi, kopā aizvadot divas cīņas. Ar to būs gana, lai noskaidrotu "Kaufland" kausa ieguvēju.

Izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sastāvā iekļāvis 20 laukuma spēlētājus un trīs vārtsargus. Vārtos šoreiz pirmais numurs būs Ivars Punnenovs, kurš šogad spēlē Šveices klubā "Lausanne". Aizsardzības līnijā skaļākie vārdi tikmēr ir Ralfs Freibergs, kurš pārstāv Čehijas komandu "Mountfield" un Kristofers Bindulis no Slovākijā bāzētās "Dukla Michalovce" vienības. Pārējie aizsargi ir gados jaunie spēlētāji jeb jaunā hokeja paaudze.

Uzbrukuma līnija gan būs līmenī. Izlases kreklā būs iespēja vērot ar Binduli vienā komandā spēlējošo izlases kapteini Kasparu Daugaviņu. Tāpat arī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pieredzi iekrājušais Šveices kluba "ZSC Lions" uzbrucējs Rūdolfs Balcers pārstāvēs Latviju. Sastāvā ir arī Punnenova kolēģis Šveicē Ronalds Ķēniņš un labi zināmais Rihards Bukarts no Šveices kluba "EHC Biel-Bienne". Galvenais treneris devis iespēju arī vairākiem jaunajiem uzbrucējiem sevi pierādīt šajā turnīrā.

Pirmo cīņu latvieši aizvadīs 14. decembrī, kad plkst. 19:00 paredzēta cīņa pret Norvēģijas valstsvienību. Tieši 24 stundas vēlāk tiks aizvadīts arī duelis pret laukuma saimniekiem - Slovākijas izlasi. Latvija ar abām izlasēm pēdējo reizi tikās tieši šī gada PČ, kad tika vēsturiski izcīnītas bronzas godalgas. Otrajā spēļu dienā Latvija ar 1:2 piekāpās Slovākijai, bet četras dienas vēlāk ar 2:1 uzveica Norvēģiju.

Lai gan pirmā spēle paredzēta ceturtdien, izlase uz Slovākiju dosies vien trešdien. Laika pierast pie citas valsts un atgūties no ceļa būs maz. Jāpiemin, ka Latvijas izlasei vēl pirmdien un otrdien savā dzimtenē paredzēti komandas treniņi. Jācer, ka tas nekādi neietekmēs izlases sniegumu un tā spēs aizvadīt cieņpilnu turnīru. Lai pārliecinoši izcīnītu pirmo vietu turnīrā, nepieciešams abas spēles uzvarēt pamatlaikā. Uzdevums nav tas grūtākais, taču arī ne vieglākais. Vai Latvijai izdosies iepriecināt savus līdzjutējus?

Reģistrējies ''synottip.lv'', veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA