synottip

Latviju pēc smagā zaudējuma pret Vāciju sagaida Zviedrijas izaicinājums

Latvijas nacionālā vīriešu hokeja izlase turpina pasaules čempionātu (PČ), kas šogad norisinās Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā. Izlasei priekšā piektā no septiņām grupu spēlēm. Pretī stāsies hokeja lielvalsts Zviedrija.

Latvija patlaban ir aizvadījusi četras spēles: uzvara pagarinājumā ar 5:4 pret Poliju, panākums papildlaikā ar 3:2 arī pret Franciju, uzvara pamatlaikā ar 2:0 pret Kazahstānu un smaga sakāve ar 1:8 pret Slovākiju. Pēc šī mača Latviju sagaida arī Slovākijas un ASV mestie izaicinājumi.

Zviedri ir vienīgie, kuri turnīra gaitā vēl nav ne reizi zaudējuši. Ar 5:2 tika uzveikta ASV, ar 5:1 Polija un 6:1 Vācija. Pirms tam izlasi sagaida arī duelis pret Kazahstānu. Visticamāk, Zviedrijas triumfa gājiens gan vēl turpināsies.

Valstsvienības rezultatīvākais spēlētājs ir kapteinis Kaspars Daugaviņš, kuram četros mačos trīs gūti vārti un divas rezultatīvas piespēles. Zvaigžņotajā Zviedrijas sastāvā tikmēr ir vairāki laukuma spēlētāji ar vismaz pieciem rezultativitātes punktiem.

Ņemot vērā, ka Latvija piedzīvoja smagu sakāvi pret Vāciju, vēl nav skaidrs, kuram vārtsargam tiks uzticēta cietokšņa drošība. Pirmajos divos mačos vārtos bija Elvis Merzļikins, bet trešajā Kristers Gudļevskis. Pret Vāciju sāka Gudļevskis, bet pēc četrām ielaistām ripām viņa vietu ieņēma Merzļikins, ielaižot tik pat daudz.

Harijam Vītoliņam būs jāpieņem vairāki svarīgi lēmumi, lai krasi mainītu Latvijas izlases sniegumu. Katrs punkts tagad ir svarīgs cīņā par ceturtdaļfinālu. 22 savstarpējos mačos Latvija vien trīs reizes uzvarējusi Zviedriju. Viena no tām bija tieši pēdējā PČ ietvaros, kad Latvija triumfēja ar 3:1, pēcāk izcīnot arī vēsturiskās broznas godalgas.

Duelis starp Latvijas un Zviedrijas hokejistiem paredzēts 18. maijā (plkst. 13:20 pēc Latvijas laika). Bukmeikeri ir ļoti skeptiski par Latvijas iespējām. Zviedrijas uzvarai piešķirts koeficients 1.18 apmērā, kamēr Latvijas triumfa opcijai astāts iespaidīgs reizinātājs – 11.95. Neizšķirtam jeb pagarinājumam tikmēr ir 7.76.

Informējam, ka arī jebkurā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev ir iespēja vērot Latvijas izlases hokeja spēles tiešraidē.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu ”sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA