synottip

LČ hokejā kulminācija: finālā tiksies “Mogo” un “Zemgale”

LČ hokejā kulminācija: finālā tiksies "Mogo" un "Zemgale"

Latvijas čempionāts hokejā ir nonācis līdz kulminācijai jeb saldajam ēdienam. Līdz četrām uzvarām par Latvijas čempiones titulu cīnīsies ''Mogo''/LSPA un ''Zemgale''/LLU. Likmes uz izšķirošajām cīņām ir iespējams veikt ''synottip.lv'' mājaslapā.

''Mogo'' pirmajā kārtā trīs mačos pārliecinoši izslēdza Lietuvas čempioni Viļņas ''7Bet-Hockey Punks''. Visās spēlēs tika uzvarēts ar vismaz sešu vārtu pārsvaru. Pusfinālā komandu sagaidīja ''Prizma'', kas izrādīja pretestību, tomēr arī nevienu uzvaru sērijā neizcīnīja. Trīs no spēlēm gan noslēdzās ar tikai vienu vārtu starpību, kas nozīmē, ka pamatturnīra uzvarētāja nedemonstrēja ļoti pārliecinošu hokeju.

Pašreizējā čempione un Somijas ''Mestis'' līgas dalībniece ''Zemgale'' tikmēr pirmajā kārtā atstāja sausā Elektrēnu ''Energija'' komandu. Jelgavnieki izcīnīja trīs uzvaras, neielaižot nevienus vārtus. Arī pusfinālu komanda iesāka ar sauso uzvaru - 7:0 pret Rīgas ''Dinamo''. ''Dinamieši'' katrā no spēlēm pret ''Zemgali'' zaudēja ar vismaz septiņu vārtu deficītu. ''Dinamo''  hibrīdkomanda no čempionāta atvadījās ar izkaušanos un pieciem noraidījumiem līdz pat spēles beigām. Visticamāk, ka ''Dinamo'' komandai šis bija pēdējais gads pastāvēšanas vēsturē.

Komandas regulārajā sezonā tikās četras reizes. Divām no tām uzvarēja ''Mogo'' (3:0 sezonas atklāšanas spēlē un pēcāk 2:1 pagarinājumā), divās ''Zemgale'' (2:1 un 3:1).

Lielākie hokeja eksperti jau šādu finālu prognozēja pirms sezonas sākuma. Šāds iznākums ir tikai un vienīgi likumsakarīgs, zinot kādi spēlētāji ir katras komandas sastāvā. Abas vienības pārstāv pašmāju vadošie hokeji Latvijas līmenī, nemaz nerunājot, ka komandas pirms sezonas vēl tēmēja iegādāties leģionārus. Šosezon klubi to neizdarīja, taču nākamajā sezonā gan varētu tikt sperts šāds solis. Hokejs ir viens no retajiem sporta veidiem, kuros Latvija līmenī praktiski nav leģionāru.

 

Izslēgšanas spēļu ietvaros patlaban rezultatīvākais ar 12 rezultativitātes punktiem jeb 5+7 ir ''Mogo'' uzbrucējs Artūrs Ozoliņš. Pēteris Purmalis (7+4) un Gatis Gricinskis (2+9) no ''Zemgales'' tikmēr dala otra rezultatīvākā spēlētāja statusu ar 11 punktiem. Regulārās sezonas līderis Kārlis Ozoliņš, kurš savu tuvāko sekotāju apsteidza par 14 punktiem, ''play-off'' kārtā gan līdz šim nobāl. Viņam septiņos mačos pieci goli un divas rezultatīvas piespēles, kas viņam dod devīto vietu starp laukuma spēlētājiem.

Par Latvijas čempioni tiks kronēta komanda, kas pirmā tiks pie četrām uzvarām. Fināls tiks ieskandināts jau 28. martā jeb otrdien, kad plkst. 18:30 ''Zemgale'' viesosies ''Mogo'' ledus hallē, lai aizvadītu sērijas pirmo spēli.

Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu ''sports30'' un saņem trīs 10 eiro bezriska likmes un 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA