synottip

Leģendārais Maiks Taisons atgriezīsies ringā, lai pārbaudītu Džeiku Polu

Lai cik nereāli tas nešķistu, jau 20. jūlijā ringu kopīgi dalīs interneta sensācija Džeiks Pols un boksa leģenda Maiks Taisons.

Jaunības maksimālims pret pieredzi un gadiem ilgu dominaci. 27 gadus vecais Pols mēros spēkus pret 57 gadus veco Taisonu. Gaidāmā cīņa likumsakarīgi raisa rezonansi sporta veida cienītāju apvidū, jo Taisons ringā nav manīts gadiem. Taisons tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem bokseriem, kamēr Pols ir interneta slavenība, kurš vien samērā nesen pievērsies boksam. Pāris gados Pols ir paguvis iekrāt bilanci 9-1 un šobrīd ambiciozais atlēts ir izlikts 112. pozīcijā “BoxRec” platformas rangā krūzeru svara kategorijā. Jāsaka gan, ka viņa cīņas vienmēr ir plaši apmeklētas un arī skatītas visapkārt pasaulei tieši viņa statusa dēļ. Šajā kategorijā viņš varētu ieņemt topa augšgalu.

Pols ir nolicis milzīgus mērķus un cer kādreiz kļūt par pasaules čempionu. Lai vai kā, galvenokārt, viņa pretinieki bijuši gados veci bijušie sportisti un daži no tiem pat nav skaitījušies bokseri. Var teikt, ka ar Taisonu ir līdzīgi, tomēr būtu muļķīgi domāt, ka tik augsta mēroga sportists pat pēc divām dekādēm būtu aizmirsis lietu, kurā ir bijis viens no visu laiku labākajiem. Skeptiskākie boksa fani gan šo cīņu uzskata par klaju sporta veida nozākāšanu un ņirgāšanos par to. Daži tikmēr tic, ka rezultāts būs safabricēts un cīņa noslēgsies neizšķirti.

Jāatceras tomēr, ka Taisons ir jau 57 gadus vecs un karjeru viņš noslēdza tālajā 2005. gadā. Lai gan 2020. gadā viņš aizvadīja cīņu pret Roju Džounsu, izcīnot neizšķirtu, tā nebija oficiāli sankcionēta. Tas nozīmē, ka oficiālu cīņu bokseris nav aizvadījis 19 gadus. Lai gan vēl samērā nesen sociālajos tīklos klīda informācija, ka Taisonam ir nopietnas veselības problēmas, šķiet, ka boksa pamatus leģenda nav aizmirsis. Patlaban ir skaidrs vien fakts, ka abi cīkstoņi mērosies spēkiem, bet nav zināms vai tā būs paraugcīņa, vai klasificēts duelis. Drīzumā taps skaidri arī blakus dueļi, kuri papildinās Taisona un Pola cīņas priekšvakaru.

Ir skaidrs, ka šis varētu kļūt par visu laiku populārāko boksa notikumu. Cīņa norisināsies “AT&T” stadionā, kas atrodas Ārlingtonā. Stadions ir arī Nacionālās futbola līgas (NFL) kluba Dalasas “Cowboys” mājvieta, kurā ir iespējams pulcēt 80 tūkstošus līdzjutēju. Diezgan droši var teikt, ka visas sēdvietas tiks izpārdotas un pieprasījums būs arī pēc vērošanas attālināti. Miljoniem cilvēku vēlēsies redzēt kā Taisona atgriešanos ringā, tā arī Pola karjeras turpinājumu. Ne velti raidtiesības uz gaidāmo cīņu ir iegādājies “Netflix”, kas ir pasaulē populārākā straumēšanas platforma. Abonenti varēs šo cīņu vērot tiešraidē bez papildus maksas.

Bukmeikeri vēl nav izteikuši savas prognozes par gaidāmo cīņu, tomēr tas varētu tikt darīts jau pavisam drīz. Seko līdzi informācijai mūsu mājaslapā un esi lietas kursā.

Informējam, ka arī kādā no mājīgajiem ”SynotTip” sporta bāriem Tev var pavīdēt iespēja vērot kādu aizraujošu boksa cīņu.

Reģistrējies ”synottip.lv”, veic iemaksu ar kodu “sports30” un saņem trīs bezriska likmes 10 eiro vērtībā, kā arī 10% zaudējuma atmaksu līdz pat 100 eiro!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA