synottip

Līdz divām uzvarām par palikšanu elitē: Latvijas U20 hokejisti spēkosies ar Austriju

Līdz divām uzvarām par palikšanu elitē: Latvijas U20 hokejisti spēkosies ar Austriju

Līdz divām uzvarām par palikšanu elitē: Latvijas U20 hokejisti spēkosies ar Austriju

 

...

 

U20 pasaules čempionāts hokejā tuvojas kulminācijai: izlases nonākušas līdz izslēgšanas spēlēm. Labāko astotniekā neiekļuva vien divas izlases - Austrija un Latvija. Abām valstsvienībām nāksies spēkoties savā starpā, lai noskaidrotu komandu, kas saglabās vietu elitē. Augstākajā divīzijā paliks izlase, kas pirmā izcīnīs divas uzvaras.

Austrija grupu turnīru noslēdza ar četriem zaudējumiem pamatlaikā. Pirmajās trīs spēlēs izlase vārtus neguva, taču noslēgumā ar 2:4 piekāpās Vācijai. Jaunie latvieši tikmēr regulāro turnīru noslēdza ar vienu punktu četros mačos. Izlase no rokām izlaida uzvaru pret Šveici, pēcāk kapitulējot pēcspēles metienos. Jāpiemin, ka izlase čempionātā guvusi vien četrus vārtus, turklāt nav spējusi ripu iestumt pretinieku cietoksnī vairāk kā divās pilnās spēlēs pēc kārtas jeb precīzi 147 minūtes un 10 sekundes.

Pirmo dueli abas izlases aizvadīs uzreiz pēc gadu mijas - 2. janvārī (plkst. 16:30 pēc Latvijas laika), kamēr otrs mačs paredzēts 4. janvārī (plkst. 18:00). Ja būs nepieciešamība pēc trešās cīņas, tad liktenis izšķirsies 5. janvāra pievakarē - plkst. 18:00.

Likumsakarīgi, ka Latvija tiek uzskatīta par favorīti šajā derbijā. Lai gan mūsu hokejistiem bijušas problēmas ar momentu realizāciju, Austrija līdz šim ir demonstrējusi līmeni zemāku hokeju. Latvijas pretiniece turnīra gaitā ar 0:11 kapitulēja Zviedrijai un Kanādai, bet ar 0:9 Čehijai. Latvijai tikmēr visas spēles bijušas daudz maz līdzvērtīgas.

Bukmeikeri pirmajā spēlē favorītes statusu piešķīruši Latvijai, izlases uzvarai dodot koeficientu 1,28. Austrijas panākumam tikmēr piešķirts iespaidīgs reizinātājs - 9,29. Pārējām cīņām koeficienti tiks paziņoti drīzumā.

 

Koeficienti laika gaitā var mainīties. Reģistrējies ''synottip.lv'', iemaksā ar kodu "sports50" un saņem 30 eiro bezriska likmēs. Apgrozi 50 eiro un saņem papildus 20 eiro bezriska likmēs.

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA