synottip

Marokas sapnis turpināsies pusfinālā pret čempioni Franciju, Argentīnai duelis pret Horvātiju

Marokas sapnis turpināsies pusfinālā pret čempioni Franciju, Argentīnai duelis pret Horvātiju

Katarā jau otrdien jeb 13. decembrī sāksies ceļa zīmju sadalīšana uz FIFA Pasaules kausa futbolā finālu. Pārsteigumu ir bijis gana daudz un labāko četriniekā ir iekļuvušas izlases, kas ir gatavas šo sēriju turpināt.

Argentīna - Horvātija
Pusfināls tiks atklāts jau otrdienas vakarā (plkst. 21:00). Abas izlases izkļuva no ceturtdaļfināla, uzvarot ''pendelēs''. Argentīna ar 3:2 triumfēja pār Nīderlandi, kamēr Horvātija negaidīti ar 2:1 apspēlēja PK favorīti Brazīliju. Grupu turnīrs valstsvienībām bija kā pa kalniem un lejām, tomēr tas ir aiz muguras un nu ir garantēta vieta labāko četru futbola valstu vidū. Portugāles vadība pēc izstāšanās no turnīra skaļi kritizēja čempionāta tiesnešus, norādot, ka PK trofeja slepeni un negodīgi tiek pasniegta Argentīnai. Kāds būs iznākums un vai Portugālei izrādīsies taisnība? To prognozēt ir neiespējami, tomēr bukmeikeri ar koeficientu 1,93 par favorīti šajā duelī uzskata Lionela Mesi pārstāvēto Argentīnu. Horvātijas triumfam tiek dots 5,02, bet neizšķirtam 3,42. Abas izlases kopumā tikušās piecas reizes - katra valstsvienība uzvarējusi divās no spēlēm, kamēr viena noslēgusies neizšķirti.

Francija - Maroka
Otra fināliste taps skaidra trešdien (plkst. 21:00). Pārsteidzošā Maroka mērosies spēkiem ar titula turētāju Franciju. Maroka ne vien izkļuva no grupas, bet izslēgšanas mačos apspēlēja Spāniju un Portugāli. Iekļūšana PK pusfinālā ir Marokas lielākais sasniegums futbolā. Jāpiemin, ka pelnrušķītes stāsts vēl nav beidzies, jo kāpēc gan, lai izlase nepārsteigtu arī Franciju? Sportā bieži vien var manīt, kad ne pārāk spēcīga komanda tiek līdz čempionāta finālam. Reti gan tai izdodas tajā triumfēt, jo tieši tad atklājas patiesais spēku samērs, tomēr ceļš līdz finālam nav nereāls. Francija šajā duelī ar koeficientu 1,56 ir izteikta favorīte, kamēr Marokas uzvarai piemērots reizinātājs 7,41. Neizšķirtam dots 4,10. Jāpiemin, ka gadījumā, ja pirmajā pusfinālā triumfēs Horvātija, bet otrajā Francija, tad skatītājus sagaidīs 2018. gada PK fināla atkārtojums. Toreiz ar 4:2 uzvarēja Francija. Maroka gan ir gatava to nepieļaut un nu jau kārtējo reizi apbēdināt skeptiķus. Jāpiemin, ka Maroka ir palikusi par vienīgo izlasi PK, kas šogad nav zaudējusi - komandas bilance sastāv no četrām uzvarām un viena neizšķirta. Savstarpēji valstis futbola laukumā tikušās 11 reizes - septiņās uzvarējusi Francija, trīs noslēgušās neizšķirti, bet vienīgo uzvaru Maroka izcīnīja pirms 59 gadiem jeb pašā pirmajā savstarpējā cīņā.

Veic likmes uz futbola Pasaules Kausu 2022 ''synottip.lv'' mājaslapā un saņem četras bezriska likmes!

Sporta bonuss
BEZRISKA LIKMES UN NAUDAS ATMAKSA